Sayfa 661/996 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671711761 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 5,281 - 5,288 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1. temmuz ayında her şey güllük gülistanlık olacak zannedenler okusun..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,896
    Bugün Migrosta ventilli maske satılıyordu, 35TL, ayrıca tek kullanımlık şeffaf eldivenlerden gelmiş, 50lik paket 5TL. Bir de çeşitli ebatlarda el dezenfektanları %70 alkollü.

Bunlar çoğu yerde bulunmuyordu, o yüzden yazdım, ihtiyacı olanlar için...Maya yine yok hiçbir markette...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Bu sabah eşim nöbetten çıktı,onu almak için gerekli emniyet tedbirlerini alarak(maske eldiven)arabaya bindim ve yola çıktım,çarşıdan geçerken 5 tane bekçi gördüm,ne 3 kişi ne sosyal mesafe kuralına uyuyordular,ya nöbetten çıkmışlar yada alınan kararları kontrol için geziyorlardı ama olmamıştı derken,Roman vatandaşlarımız ve arkalarında 15-16 yaşında ,2 kız bir erkek,artık dayanamadım;hemen eve gidin yoksa polise söylerim deyince,anaları kızdı bunlara..tam arabaya bineceğim;7 yaşında bir kız çocuğu ve yanında muhtemel abisi olan bir zırtapoz,elemanın vucud dili;hadi bir şey söyleyin de kavga edelim diyordu,hayır çeyrek porsiyon ama ya ufalarken virüs bulaştırırsa?

Şaka bir yana kurallar;ne kontrol etmesi gerekenler nede uyması gerekenler tarafından uygulanmıyor,belkide anlaşılmıyor,

tek çare; yaş sınırı olmaksızın sokağa çıkma yasağı...yaklaşık 45 bin kişi nüfuslu,merkezi olmayan bir ilçenin durumu bu...
    Dogu'da misiniz bilmem ama akşam da dedim maske kuralı tavsiye eden danışmanlar Sivas 'tan öteye gitmemişlerdir.

Her zaman ki gibi cahillik mutluluktur . Bak adamlar özgürlüğünden taviz vermiyor.

Bu arada Suriyeli kardeşlerimizden hiç bahsedilmiyor. Hiçbir yerde haber yok , hiçbir mecrada gündeme gelmiyorlar.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Bugün Migrosta ventilli maske satılıyordu, 35TL, ayrıca tek kullanımlık şeffaf eldivenlerden gelmiş, 50lik paket 5TL. Bir de çeşitli ebatlarda el dezenfektanları %70 alkollü.

Bunlar çoğu yerde bulunmuyordu, o yüzden yazdım, ihtiyacı olanlar için...Maya yine yok hiçbir markette...
    Evde ekşi maya yapın dostum . Trabzon ekmeği yaparsınız güzel olur.

5.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku

Hepsiburdada maya var
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

6. mantı kaypak bişi pizza poğaça vs yapabilirsiniz maya istemiyor bunlar

Börek için yufka lazım onu almak lazım onu pas geçtim kekte olabilir oda kabartma tozu istiyor

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Maya yine yok hiçbir markette...
    Ben ekşi maya imalatına başladım evde.

Bugün dördüncü gününde. Üç güne kadar olur diye tahmin ediyoruz.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Çinden gelen uçak neden Türkiyede gümrüğe girer diye sormak gerekiyor. Farklı bir hikaye daha var. Ürünler çinden gelen malzeme ile Türkiyede üretilmiş. İhracat yasağı olduğu için gümrüğe takılmış. Ortada bir uyanık var. Onu siz bulun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Valla ben bulamadim

Sayfa 661/996 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671711761 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •