Sayfa 664/996 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 5,305 - 5,312 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Somun ekmekle yahut önceden kalmış mayalı hamurla bile yeni hamur mayalanır. Her seferinde yeni hamur mayası kullanıp stogunuzu eritmeyin.
    Eğer başarabilirsem, mayanın bir kısmını yeniden besleyerek devam ettirmeyi planlıyorum zaten.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Bazı tesisatçı veya elektrikçiler vardır piyasada,bunlar boru döşerken veya bir elektrik panosunda tesisat işi yaparken bağlantıları öyle karmaşık yaparlar ki,sonradan tamir veya değişiklik için gelen başka birisi o çekilen tesisatı çözemez ve mecburen o tesisatı karmaşık halde bağlayan kişiye gitmek zorunda kalırsın. İşin sonunda,dışarıdan gelen kişi mesleğinde uzman olsa da işi çözememiş olur ve tesisatı yapan usta en iyi usta olmuş olur,aynı zamanda uzman kişi para kazanamazken bu tekniği uygulayan usta kazanır.
    Ben Reis 'imin olmadığı bir Türkiye düşünemiyorum zaten . Her sorunu o çözdüğü için, o olmasa bütün kurumlar ne yapacağını şaşırır. Cam filminden , Antarktika incelemelerine kadar her şeyi O 'na soruyorlar.
    Yazık günah ya , alemin bütün derdini Reis ' im çekiyor. Allah Reis 'i başımızdan eksik etmesin.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Eğer başarabilirsem, mayanın bir kısmını yeniden besleyerek devam ettirmeyi planlıyorum zaten.
    Tabi abi . Bir defa yaparsan besle dur , başa sarmaya gerek yok .

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Ekşi maya yapımı nasıl? anlatsanız da faydalansak?ayrıca Trakya dayım ama çok fark etmiyor,insanımız,hastalık yakınına gelmeden inanmıyor,maalesef buna bazı sağlık personelleri de dahil..
    Delikanlı abim anlatmış. Ama yazılı olarak değil de YouTube 'tan baksanız daha iyi .

İnternette denenmemiş tariflerle uğraşmayın. Hepsi kopyala - yapıştır sallama şeyler. İzleyin hem daha anlaşılır hem daha kolay gelir, gözünüz korkmaz .

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,875
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Delikanlı abim anlatmış. Ama yazılı olarak değil de YouTube 'tan baksanız daha iyi .

İnternette denenmemiş tariflerle uğraşmayın. Hepsi kopyala - yapıştır sallama şeyler. İzleyin hem daha anlaşılır hem daha kolay gelir, gözünüz korkmaz .
    Burda var bir tane, ama nohut ta kullanmış:

https://www.youtube.com/watch?v=8-NcJbX4NMo
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6. Bugün kü konu maya ve elde etme yöntemleri. Borsada zararı azalttım ve 6.74 den azıcık dolares alalım bari.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    8fe270d4-bc19-4e94-9f7b-7d221002a751.jpg

Ekşi maya tarifini aldığımız arkadaşın ekmeği. Dikdörgen kek kalıbında pişiriyormuş dilimlemesi daha kolay olsun diye.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Müjdeler olsun devlet maske satacakmış.

https://t24.com.tr/haber/bakan-pekca...tilacak,870702

Sayfa 664/996 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları