Sayfa 100/996 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 793 - 800 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1. Koronavirüs ile ilgili yayınlanmış çalışmaların içerisinde en dikkat çekici olanı bu olsa gerek. Ne yazık ki haberler iç açıcı değil

(nypost.com/2020/03/09/coronavirus-can-travel-much-farther-than-previously-thought-study-finds/amp/)

Araştırmadan öne çıkanlar şu şekilde,

-Virüs bir çok zeminde 2 gün kalabiliyor

-Havada 30 dakika kadar tutunabiliyor. Bir otobüs düşünecek olursak, hasta olan kişi sizden 25 dakika önce bile inmiş olsa hala virüs kapma riskiniz var.

-5 metre uzağınızdan geçen virüs taşıyan birinden bile hastalığı kapabiliyorsunuz

-Uçakta 6 koltuk uzağınızda oturan birinden bile virüs geçebilir

- Özellikle kapalı mekanlar virüsün en büyük yardımcısı. Zaten bakacak olursak (abd özelinde) toplu taşımanın en yoğun olduğu yerlerde virüs çok daha hızlı yayılmaya başladı.

Velhasıl Hotel Mumbai'de yer satın aldık, bedavaya Hindistana gidiyorsun deseler düşünürüm.

Benim Corona ilâcı filan, vız gelir oraya.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Ben Corona ilacımı alıp geleyim, o kadar önleyici tedavi yaptık boşa gitmesin, her dozu tam almak lazım etkili olması için.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ben Corona ilacımı alıp geleyim, o kadar önleyici tedavi yaptık boşa gitmesin, her dozu tam almak lazım etkili olması için.
    Ülkemizin bor’dan sonra en stratejik rezervini açık etme sonra dış güçler ülkeyi karıştırmaya kalkar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

5. hindistan demişken orada kadınlara tecavüzün en yaygın biçimi bu açık alanda hacetini gidermek olayından.Adamlar hiç bir şeyi umursamıyorlar hijyen namına.Ama o kadar baharatın mikrop kırıcı özelliği olduğu da doğru bir yandan.

5 Metre 25 Dakika vız gelir bize, burası zaten Zincirlikuyu.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Ülkemizin bor’dan sonra en stratejik rezervini açık etme sonra dış güçler ülkeyi karıştırmaya kalkar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bilimsel ispatı yok daha, herkes Dünya değiştirmeye başlayınca bana gelecekler sırrınız ney deye soracaklar, ben ilâcı o zaman açıklayacağım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bilimsel ispatı yok daha, herkes Dünya değiştirmeye başlayınca bana gelecekler sırrınız ney deye soracaklar, ben ilâcı o zaman açıklayacağım.
    Sabah, öğle, akşam nasıl alacağız ağabeyim?
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Sayfa 100/996 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •