Sayfa 102/996 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 809 - 816 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Bir tek iş S-400 incelememize kalmış, onu kopyalayabilirmişiz, Çinliler öyle yapıyorlarmış.

Çinliler Rusyadan jet motoru alıyorlar kopyalamak için, epey bir uğraşıyorlar netice olarak kopyalanmasının, yeniden tasarlama maliyetinin çok üstünde olduğu anlaşılıyor.

Şimdi ise, kendi jet motorlarını tasarlamaya çalışıyorlar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    İlk binişlerimden birinde kapı açıldı herkes bindi oturdu. Kalanlar binmedi. Bende otobüs boş bunlar neden ayakta binmiyorlar dedim. Az sonra nefes almaya çalışırken çözdüm. Parfüm şart dedim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Boş metrobüs binişlerinde genelde çığlık duyarsanız umursamayın o ilgi çeksin yer kapsın taktiğidir genelde kadınlar çok yapıyor Zincirlikuyu da

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bovespa % + 6,30

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bir tek iş S-400 incelememize kalmış, onu kopyalayabilirmişiz, Çinliler öyle yapıyorlarmış.

Çinliler Rusyadan jet motoru alıyorlar kopyalamak için, epey bir uğraşıyorlar netice olarak kopyalanmasının, yeniden tasarlama maliyetinin çok üstünde olduğu anlaşılıyor.

Şimdi ise, kendi jet motorlarını tasarlamaya çalışıyorlar.
    Abi bildiğim kadarıyla aslında biz ilk çinden hava savunma sistemi alacaktık. Nato aldırmadı. Ancak rivayete göre biraz füze teknolojisi aldık. Hatta şu anki sistemlerin bir kısmının temeli o diye biliyorum.
    Biz apple gibi çalışıyoruz. Piyasadaki hazır malzemeleri alıp, yapabileceğimizi yapıp sonunda nihai hedefe ulaşabiliyoruz. Ancak bunun ilerisi için ciddi malzeme bilimi gerekiyor. Buna sahip olduğumuzu düşünmüyorum. Gerek var mı dersen cengizhan olmayacaksak gerekte yok. Parayı sağlığa ve eğitime yatırmak daha karlı olacaktır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Merak etme
    Eksi kaparlar
    Petrol çıkmıyo mu orda da?
    Ingiltere kadar hükmü yok, petrol ihracında...

500 Bin varilcik, Dingiltere 775 bin varil...

Bilgiyi aldın gidebilirsin, yolda ikiye atmayi unutma...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Birisi helânın kuburuna bir taş atıyor, her tarafı b.k götürüyor, ondan sonra Reha GAYA temizlemeye uğraşıyor.

Biz kendi derdimize yanalım, Brezilya 67 milyar dolar gayme, dış ticaret fazlası veriyor aq.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

7. Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

8. Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 102/996 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız