Sayfa 14/996 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 105 - 112 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1. Lavrov konuşuyor söze devlet baskanlarimizin kararı diyerek başlıyor Devlet baskanlarimiz! Bu söz çok ama çok adamın zoruna gider.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Ateşkes, bugün burada bir arkadaşın da belirttiği gibi savaşan taraflar arasında olur...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Anlaşmada Suriye Arap Cumhuriyeti demekte...

On kere vurgulandı.

Rejim falan demediler...

4.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Ateşkes, bugün burada bir arkadaşın da belirttiği gibi savaşan taraflar arasında olur...
    Tabi ya herkes RTE boyunun ölçüsünü alıp gelecek diye beklerken, Rus ayısından ateşkes çıkarınca, şimdi ateşkese bok atmaya kaldı iş. Brrravvo braavvvo

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    M4 otoyolunu aç demekte anlaşma.

İdlib'i cihatçı unsurlardan temizle demekte anlaşma..

Benim anladığım bu...

Zaten bu da Soçi anlaşmasıyla daha önce bize verilen görev ve sorumluluktu ve Kasım 2018 de gerçekleşeceketi.

Biz bunu beceremedik...Ya da istemedik.

Şimdi aynı yere dönüldü...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Bu anlaşmayı en güzel piyasalar yorumlar...

Önümüzdeki saatlerde, günlerde görürüz...

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Tabi ya herkes RTE boyunun ölçüsünü alıp gelecek diye beklerken, Rus ayısından ateşkes çıkarınca, şimdi ateşkese bok atmaya kaldı iş. Brrravvo braavvvo

Dostum gerçekten buradaki insanların fikirlerini tanımıyorsun. Akboylar savaş tellallığı yaparken biz ateşkes yahut her neyse onun olması gerektiğini savunuyorduk. Idlip 'te savaşmanın doğruluğunu ( ? ) anlatıyorlardı burada troller. Neyse silahlar susacaksa hayırlı uğurlu olsun.

Umarım TL olumlu etkilenecek. Dolar düşecek. Bırak düşsün ne kıymeti var . Suriye 'den daha önemli dertlerimiz var .

Ben anlamadım bu işi.Adamların ayağına biz gittik.Adamlarla savaştaysak tarafsız bir yerde anlaşma imzalanır.Savaştaysak rusyada bir anlaşma imzalanması diplomatik teamüllere aykırı.Görüşmeyi isteyen anlaşma isteyen biziz,nasıl avantajlı çıkabiliriz ki.Ayrıntılar bize elbet açıklanmaz ama bizim bu anlaşmadan avantajlı çıkmamız imkansız.Ha bana kalırsa bizim hükümetin politikası yanlış,bu politikadan vazgeçmeyi kabul ettilerse bizimkiler zaten doğru olan olmuştur.Bizim suriyede ne işimiz var hala anlamış değilim zaten.

Sayfa 14/996 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •