Sayfa 145/996 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245645 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Arkadaşlar Migrostan bildiriyorum, Coronanin bilinen tek ilâcı bol miktarda mevcut, paniğe gerek neyim yok.
    Bütün hacı hoca mümin kardeşlerimi sahte ümitlerle günaha sokma eylemi...

2. Washington Post gazetesi İran'ın Kum kentinde yeni tip koronavirüs nedeniyle yaşamını kaybedenlerin defnedildiği toplu mezarlara ait olduğunu iddia ettiği uydu görüntüleri yayımladı. Haberde ölülerin kireçlenerek gömüldüğü bilgisi yer aldı.

Bencede 10.000 kadar ölüsü olabilir.

https://eksisozluk.com/12-mart-2020-...a=popular&p=10

Umarım zamanında alınmış bir karardır. Eğer geç kalındıysa. Şu anda gençler vatan sathına yayılıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Bunun gibim hekimlerin??? Yüzünden, binlerce kişi Reha GAYA'nin son derece bilimsel araştırmalarlan tespit ettiği, rakının Coronanin önleyici tedavinin tek ilacı olduğunu farketmeyecek veya uygulamayacak, bu mevtalarin vebalini kim ödeyecek?

Bir diğer sorun da cahil ahali uydurma ilâçlarlan, bugün örneğini gördüğümüz gibi arap sabunuylan yoğurt karıştırıp yiyecek ve zehirlenecek o gdbermemiş, başka vakalarda eşekler cennetine gidenler olursa ne olacak?

Bilim uğruna kendimi riske atıp litreligi açıyorum, herkes bilsinki Corananin bilinen tek ilâcı rakıdır, o amcamda benim tedaviyi uygulasaydı, şimdi hastanede değil şu anda belki de yengeme sarkıyor olurdu, hem tedavi hem de öbür iş hangi ilaçta var?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Bunun gibim hekimlerin??? Yüzünden, binlerce kişi Reha GAYA'nin son derece bilimsel araştırmalarlan tespit ettiği, rakının Coronanin önleyici tedavinin tek ilacı olduğunu farketmeyecek veya uygulamayacak, bu mevtalarin vebalini kim ödeyecek?

Bir diğer sorun da cahil ahali uydurma ilâçlarlan, bugün örneğini gördüğümüz gibi arap sabunuylan yoğurt karıştırıp yiyecek ve zehirlenecek o gdbermemiş, başka vakalarda eşekler cennetine gidenler olursa ne olacak?

Bilim uğruna kendimi riske atıp litreligi açıyorum, herkes bilsinki Corananin bilinen tek ilâcı rakıdır, o amcamda benim tedaviyi uygulasaydı, şimdi hastanede değil şu anda belki de yengeme sarkıyor olurdu, hem tedavi hem de öbür iş hangi ilaçta var?
    Abi bunlar hep garip garip şeyleri tavsiye edeler daha patates yiyin virüse çare olur diyenini duymadım. Oysaki çok güzel kumpir yapılır.

O egeli ben değilim

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Buradaki morukların tuzu kuru tabi, hangi banka kaç gayme promosyon veriyor, pörsümüş sitlerinde değil.

Yoncabank 1.200 gayme veriyor deyeyim, belki biraz gıpraşma olur.
    Bütün ülkede tutan tutuğunu öper olmuş. Oysa öpüşmeyin diye yetkiler bağırıyor. Yonca da uyanık ! 1200 veriyor ama eft - havale ücretli. 3 yılda zaten en az 400 tl. eft - havaleyle geri alır. Bir diğeri yoldan tuttuğunu getir 150 papiş kap kampanyası yapıyor.

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Bütün ülkede tutan tutuğunu öper olmuş. Oysa öpüşmeyin diye yetkiler bağırıyor. Yonca da uyanık ! 1200 veriyor ama eft - havale ücretli. 3 yılda zaten en az 400 tl. eft - havaleyle geri alır. Bir diğeri yoldan tuttuğunu getir 150 papiş kap kampanyası yapıyor.
    O kadar salaksa emekli Yonca ne yapsın, mesela benim memlekette Yoncaylan, Finansbank (En Para) ATM'si yanyana, parayı çek öbür bankaya yatır, bu kadar basit.

Kalkmadığı kadar var, bu emeklilerinki!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Abi bunlar hep garip garip şeyleri tavsiye edeler daha patates yiyin virüse çare olur diyenini duymadım. Oysaki çok güzel kumpir yapılır.

Boyle ilaç mı olur yahu kumpir, oysa patatesten çok güzel votka alkolü çıkar, aha esas tedavi onda.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 145/996 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245645 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •