Sayfa 202/996 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1. Sevgili Hayek, yiğidi öldürün hakkını yemeyin derler ya bu adamın hakkı yenmemeli. Adam 2013 yılında kitap yazdı 2020 büyük küresel tufan diye. Virüs işiden dünya krize girmedi. Dünya zaten krize girmek üzereydi virüs sadece bunu tetikledi.

Nasıl ki koca Türkiye bir papaz yüzünden krize girmediyse dünyada 5000 kişi hastalıktan öldü diye krize girmedi. Global olarak zaten borç batağı içindeydi şahıslar, şirketler ve ülkeler. Sürdürebilir değildi, kayış koptu.

Umreden gelenlerin karantina videolarına bakınca, 21 bin kişi diyorlar bunların sayısını, yoğun bakım yatak sayısı da 22 bin imiş, hadi geçmiş olsun...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Ben Corona ilacıma devam edeyim, tek çare şimdilik o.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Allah yardımcıları olsun, hastanelerde yer kalmamış.

https://tr.sputniknews.com/koronavir...isi-yasaniyor/
    Şaka gibi
    Marsa elektrikli otomobil yolluyoruz. Süper sonik füzelerle uzaydan birbirimizi vuruyoruz. Ama yoğun bakım ünitesi oluşturamıyoruz. Dünyanın endüstriyel kapasitesi bu mu ?
    Düşün dünyanın bir yerinde belkide yüzlerce yatak boş duruyor. Sen burada ölüyorsun.
    Eskiden böyle bir durumda amerikaya bakardık. Şimdi çin’e üretim gücü ile gelsin kurtarsın diye bakıyoruz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Amerikanın, özellikle kuzey eyaletlerinde kıyamet sığınakcıları azımsanmayacak kadar çoktur...

Bir dağ başında arazi alıp, gerek yer üstü, gerek yer altı, gerekse mağara benzeri doğal oluşumları kıyamet sığınağına dönüştürüp alet, edevat, silah, mühimmat ve gıda stoğu yapan tipler vardı..

Kıs kıs gülerdim adamlara..

Sanırım haklıymışlar..

Amerika yeni yeni farkına varıyor işin ciddiyetinin.. Yakında kıyamet sığınaklarına taşınanların haberlerini almaya başlarız..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Şaka gibi
    Marsa elektrikli otomobil yolluyoruz. Süper sonik füzelerle uzaydan birbirimizi vuruyoruz. Ama yoğun bakım ünitesi oluşturamıyoruz. Dünyanın endüstriyel kapasitesi bu mu ?
    Ama soru çalışmadığımız yerden çıktı..

Benim çalıştığım şirket dahil bir çok topluluk digital kiyamet, endüstriyel kıyamet, finansal kıyamet senaryoları üzerine kafa yoruyordu..

Ama kıyamet digital,endüstriyel veya finansal değil biolojik olarak geliyor.

Sankim öyle gibi..

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,408
     Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Sevgili Hayek, yiğidi öldürün hakkını yemeyin derler ya bu adamın hakkı yenmemeli. Adam 2013 yılında kitap yazdı 2020 büyük küresel tufan diye. Virüs işiden dünya krize girmedi. Dünya zaten krize girmek üzereydi virüs sadece bunu tetikledi.

Nasıl ki koca Türkiye bir papaz yüzünden krize girmediyse dünyada 5000 kişi hastalıktan öldü diye krize girmedi. Global olarak zaten borç batağı içindeydi şahıslar, şirketler ve ülkeler. Sürdürebilir değildi, kayış koptu.
    2002 den 2007 yükselişi %100 yakın ve 2008 krizi-- 2009 dan 2020 ye % 400 yakın bir yükseliş kriz zaten gelecekti corona toplu iğne oldu
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK

Sayfa 202/996 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •