Sayfa 3/996 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Uluslararası ilişkilerde maumaular dahil ilk şart taraf devletlerin yaptıkları anlaşmalara uymalarıdır...

Yok öyle dediğiniz gibi bir kural...

Ben olayı şahıs boyutuna çekmek istemiştim.

Devletler için kural bellidir. Aksi savaş (ekonomik dahil) nedenidir...
    Bora bey bende bu dediğinizi kastetmiştim ama sizin gibi sıralı yazamadım, anlaşmalar ve çıkarlardan ötürü Rusya Esedden vazgeçmeyecektir, hoş geçse ne olacak bu sefer meydan YPG-ABD ye kalacak, Türkiye için yön dönecek YPGye, yine suriyeden çıkamayacak.

Suriye bir bataklıktır Türkiye bu meseleyi sınırlarımız içinde çözmenin yollarını aramalıdır, yoksa bir çözüm, halka anlatmalıdır, biz istiyoruz havasında olmamalıdır.
    men dakka dukka

En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by fan Yazıyı Oku
    Bu çıkışı biraz şahsi, zira kendisi de tarihte bu tür bir göç dalgası sırasında acı çekmiş bir göçmen (Bildiğim kadarıyla).

O nedenle konuya duygusal yaklaşıyor. Onun ötesinde bir durum olduğunu sanmıyorum.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4.  Alıntı Originally Posted by fan Yazıyı Oku
    Alıntıladığım mesajda resim görülmemiş,bahsedilen kişi Soros;İnsanoğlu ne garip...adam gelmiş 80 kusür yaşına hala sağı solu karıştırma derdinde,insanlarda doğal ölüm iyi ki var diyorum,yoksa böyleleri 200-300 yıl yaşasa emin olun dünya gezegeni kalmazdı.

Ayrıca yeni başlık hayırlı olsun,ülkemiz her alanda başarılı olsun,refah artsın bolluk olsun,1 tl:1 dolar olsun.....

Not:troller için,biliyoruz emir kulusunuz ,parayla yazıyorsunuz,ama bu başlık size uymaz,yani bir ekşi sözlük değil,bir donanım haber değil,son bir kaç yılda gözlemlediğim,sadece power pc nikli bir üye dolar uçacak kaçacak diye sivri laflar etmişti bu forumda,hatta uyardığım için benimle de kötü olmuştu,onun dışında burada bir avuç insan (bakın burası çok önemlisadece birikimleri enflasyon karşısında erimesin diye devletin izin verdiği şekilde,dolar,altın vb yatırımı yapıyor,buradan size ekmek çıkmaz,bari ne yazmışlar diye önceki sayfaları bir okuyunuz,0 mesajlı yeni üye gelip burada ayar vermeye kalmasın komik bile olmuyor...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    FED'in faiz indirimini piyasalarda, "bayram değil seyran değil eniştem beni neden öptü?" sorusuyla, kulakları dikilmiş vaziyette karşılayanlar da oldu. Kim bunlar? Elinde kayıp edebileceği varlık olanlar...

Peki FED bu kararıyla kimi sevindirdi?

Elinde bir şeyi olmayan ve bu kararla genişleyecek piyasadan destek alma ümidinde olan kurum, şirket ve de ülkeleri...

6.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Bu çıkışı biraz şahsi, zira kendisi de tarihte bu tür bir göç dalgası sırasında acı çekmiş bir göçmen (Bildiğim kadarıyla).

O nedenle konuya duygusal yaklaşıyor. Onun ötesinde bir durum olduğunu sanmıyorum.

Sayfa 3/996 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •