Sayfa 348/996 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448848 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 2,777 - 2,784 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Adamlar günde 22 bin test yapıyormuş söylenene göre. Biz o kadar test yapsak ne olur acaba ?

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Günaydın...

İyi bir pazar günü dilerim herkese.

Haberleri okurken, tahminlere bakarken, astrologların gelecekle ilgili yorumlarını izlerken insanın içi kalkıyor.

Buna bir de felaket tellalı ekonomik tahmin ve analizler gelince kafaya sıkmak istiyor ademoğlu.

Dün gece bir vakit Migros sanal marketten eve teslim siparişte bulunduk.

İzmir'de ancak Çarşamba öğleden sonra 2 ila 4 arasında teslimat yapabiliyorlar.

Cumartesinden Çarşambaya...Neredeyse 4 günde...

Bundan 15 gün önce bu servis ertesi gün öğleye kadar yapılıyordu.

Anlayın yığılmayı.

Migros coronadan önce başladığı bu eve teslim işini iyi öngördü iyi oturttu.

Migros hissesi almak için bir neden daha...
    Sanal market şu aşamada iyi olabilir ama benim çok kötü bir deneyimim oldu. Ürün sipariş etmiştim. Teslim günü kampanyalı ürün kalmamış rafta deyip bilgi verdiler. üstelik sepetteki başka ürünlerde kalmamış. Bende siparişi iptal ettim. Rafta olmayan ürünü satıp sonra teslimat günü pardon kalmamış derseniz. Corona günleri dışında müşteri zor bulursunuz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Umrecilerin her şeyi berbat ettiği söyleniyor. Tamam da kardeşim umre dediğin ortalama 2 hafta . 14 - 15 martta geldi 21 bin umreci.

O halde sen bu adamları Mart başında umreye gönderdin. Bütün dünya salgın hastalıkla boğuşurken, Çin ' de ölümler gerçekleşirken sen bu adamları umreye gönderdin.

21 bin umreci, 30 bin kadar yurtdışından gelen var diyorsun ama 9 bin kişi var karantinada, nerde bu adamlar, niye ortalığa saldınız .

Sabır ve dua ile. ....

4. Dua Lipa daha iyi

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Sanal market şu aşamada iyi olabilir ama benim çok kötü bir deneyimim oldu. Ürün sipariş etmiştim. Teslim günü kampanyalı ürün kalmamış rafta deyip bilgi üstelik başka ürünlerde kalmamış. Bende siparişi iptal ettim. Rafta olmayan ürünü satıp sonra teslimat günü pardon kalmamış derseniz. Corona günleri dışında müşteri zor bulursunuz.

Oluyor böyle şeyler...

Paketleme esnasında telefon edip bunun yerine bunu verelim mi yoksa iptal mi diye soruyorlar...

Stokta mal kalmayabiliyor.

Kolay değil binlerce malın anında stok bilgisini girebilmek.

İnternetten sakin bir zamanda büyük sitelerden yaptığınız alışveriş bile sonradan mal temin edilemedi diye iptal edilip paranız iade ediliyor.

Ama bizler, yani dışarı çıkmak istemeyenler (şu anda zaten yasak) için inanılmaz güzel bir hizmet.

Biz Corona'dan evvel başladık bu hizmeti almaya.

Teşekkür ediyoruz.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Umrecilerin her şeyi berbat ettiği söyleniyor. Tamam da kardeşim umre dediğin ortalama 2 hafta . 14 - 15 martta geldi 21 bin umreci.

O halde sen bu adamları Mart başında umreye gönderdin. Bütün dünya salgın hastalıkla boğuşurken, Çin ' de ölümler gerçekleşirken sen bu adamları umreye gönderdin.

21 bin umreci, 30 bin kadar yurtdışından gelen var diyorsun ama 9 bin kişi var karantinada, nerde bu adamlar, niye ortalığa saldınız .

Sabır ve dua ile. ....
    Virüs Allah 'tan geldi , biz ne yapabilirdik. Üstelik bütün dünyada vardı, salgın hastalıktı biz ne yapabilirdik. Kaderimiz böyleymiş. Topraktan geldik toprağa gideceğiz. Hayırlısı olsun .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12

Sabır ve dua ile. ....
    Tüm bu kadar cıvıklıklar içinde kulak memesi kıvamında bir adam gibi gördük bakanı kahraman ilan ettik.

Oysa yukarıda verdiğimiz linkte Güney Kore olayını izleyin.

Devlet ciddiyeti böyle olur.

Olayı tümüyle kavrar.

Tüm sınırlarını ciddi olarak kapatır.

Kararlıdır ve de bilimsel çalışır. Teknolojiyi yanına alır.

Halkın kalite faktörü de en önemlisi.

Aptalca cahilce tartışmayan. Kurallara harfiyyen uyan.

Bunlar zor bizim ülkede.

Okkası camdan bir milletiz.

Disipline gelmeyiz.

Akla bilime inanmadığımızdan otorite karşımıza durduğunda boyun eğer gibi yapar nasıl aşacağımızı düşünürüz.

Böyle virüslerle baş etmek bize göre değil.

Virüs öldürmekten yorulursa onu bilmem.

Sabır ve dua ile. ....
    Umreciler kadar. Avrupa ve amerika yolcularınında sorumluluğu mevcut. Onlarıda atlamayalım. Akıllı sandığın adam korona olan ülkeye tatile gidiyor. Çinde korona virüs varken gemi seyahatine çıkan insanların olduğu bir dünyada yaşıyoruz.

O egeli ben değilim

Sayfa 348/996 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448848 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •