Sayfa 39/996 İlkİlk ... 2937383940414989139539 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 305 - 312 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1.  Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    Moskova'ya düşmanım dediğin rejimin garantörüyle görüşmeye gidiliyor sen lavrov zkinde değil diyorsun."Putin bizim heyeti selamlamak için Erdoğan'la ayni kareden cikmamak icin heyeti çağırma durumunda kalıyor Erdoğan da nezaketli bir biçimde rus bakanla selamlaşmaya gidiyor buna anlam yüklemek çok mu doğru "demek bu kadar zor mu ?

Uluslararasi ilişkiler zikle falan olmuyor
    Uzay dostum güzel demişsin ama maalesef beni yanlış anlamışsın. Sıfır sıkıntı. Aynı noktadayiz problem yok.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Kardeş kusura bakma seni buradakiler de tanıyor diye düşünmüştüm.

Hiçbir şey bilmiyorum ama hergün yeni bir şey öğreniyorum.
    Dostum, ne demek istedin çok anlamadım ama, yüklü adette aselsandayim, kazanıp kaybetmek umrumda değil. Dolarda duracağına milli şirkette pul olsun sorun değil. Ayricana , iki sene önce 6 dan dolar alan adamın parası hala yerinde sayarken, ben iki sene oncesine oranla %40 kardayim. Üstelik %100 bedelsiz ve %25 temettü alacağım.

4.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Sağ alt köşedeki resimde , Putin'in solunda duran Lavrov ve diğerlerini, göstermeyerek güya türk heyetini itibarsizlastirmaya çalışmak en masum deyişle, o Rus bu çocukluğudur nokta. lafım bu casp i bu şekilde hazırlayıp sosyal medyada algı yapmaya çalışan trollere.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Kendi payıma...Şurada bir kaç kişiye yazdıklarına bakıyorum da: Gölge etme başka bir şey istemem...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Bir şirketin hisse senedini borsadan satın almak o milli şirkete ne yarar sağlıyor...Biri bana anlatsın...

7. Son düzenleme : british; 06-03-2020 saat: 20:32.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Aselsan hissesi satın almakla sanırsın milli bir görev yapıyor..
    O hisseyi alırken verdiği para sanırsın o şirkete hayat suyu oluyor...
    Neredeyse o hisseden kendi cebine kalan kar, o şirketin bilançosuna kar yazıyor diyecek...

Hayatınız insanların algısıyla zekasıyla oynamak...
    Örnek aldığınız devlet adamları gibi...

Sayfa 39/996 İlkİlk ... 2937383940414989139539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •