Sayfa 416/996 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516916 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 3,321 - 3,328 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    ABD Başkanı Donald Trump, gündeme dair Fox News kanalına yaptığı açıklamalarda Türkiye'ye "Kürtlerle anlaşma imzalayın, barışın" dediğini söyledi. Trump başka tavsiyesinin kabul edilmediğini belirterek sonrasında anlaşma imzaladığını kaydetti.

Trump, röportajın bir kısmında Türkiye'den "Bana bir iyilik yapın. Kürtlerle anlaşma imzalayın, barışın" talebinde bulunduğunu ileri sürdü. Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Türkiye'yi seven biri" diye bahseden Trump, hem Erdoğan'ın hem de Kürtlerin başta bu talebi kabul etmediğini belirtti. ABD Başkanı, tarafların sonrasında anlaşma imzaladığını kaydetti.

Dolar: 6,4146
    Tevekkeli YPG'nin ismi duyulmaz oldu .

2. https://youtu.be/F5XOpXLrj00 bunu izleyin o zaman yeterince bilgi içerdiğini düşünüyorum.

Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    İlk olarak çin de canlı vahşi hayvan pazarları yasaklanmalı. Daha önce yasaklandı adamlar allem edip kullem edip yine açtılar. Sonuç ortada.

Bunlar nüfus çok olunca zamanında ağır bir kıtlık yaşamışlar ne buldularsa yemişler.

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Derler ki Mao öncesi sokakta yürürken açlıktan küt diye ölenler olurmuş, Mao'da sağ olsun büyük kıtlığa sebep olmuş, belki de Çinliler yamyamlik bile yaptılar o dönemlerde.

DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Derler ki Mao öncesi sokakta yürürken açlıktan küt diye ölenler olurmuş, Mao'da sağ olsun büyük kıtlığa sebep olmuş, belki de Çinliler yamyamlik bile yaptılar o dönemlerde.
    Cubukla yenmesının sebebide cok cok oncelerden beri yasanan kıtlık ..kultüre yer edinmiş

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    En küçük memurdan başlayarak bir üst amirine princ üretimini fazla fazla yazmış raporunda . Üretim miktarı Mao 'ya gelinceye kadar 50 kat fazla gösterilmiş.

Mao da bakmış, mal çok, bunun birazını satalım da para kazanalım diyerekten ihraç etmiş . Bütün üretim dışarıya gidince kıtlık başlamış. Adamlar da dişlerinin öğütebildigi her şeyi yemişler. Afiyet olsun.

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yapmışlardır büyük ihtimal.

Bundan sonrası için çin de canlı hayvan pazarları kapatılmali.

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Çinli deye Koreli Uygurlu dövmesek, Çinli avına çıkmak lâzım.

Okumama rağmen hala Caponlan Çinliyi ayırabileceğimi sanmıyorum, Vietnamlı döver gelirim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8. Çinliler o hayvanları yemezse

Hintliler inek yese

Avrupa ABD domuz eti yemezse .

Biz ülkemizde yiyecek inek kuzu tavuk bulabilir miydik .

Gerçi şu anda bile çok pahalı zaten kırmızı et oradan pay biçin

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Sayfa 416/996 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516916 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •