Sayfa 440/996 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490540940 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 3,513 - 3,520 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Sokağa çıkma yasağı olmasada, çıkmıyorsun

yapacak işin yok evde,

yorulmakta nedir.. duymamış olayım, siz gençlerden..
    Genç olsam evde yapacak işi bulurdum da, ah ehtiyarlık iş işten geçmese de, eski iş performansım yok.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Ahmetg Guest
    Turkiyenin durumu

image hosting

3. Günaydın,
    Bugün bizim saat ile 14:05 de Powell amca toplantı yapacakmış!!!

4.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Taksici kavramı bile karışık bu ülkede
    Plaka sahibi mi ?. Kiralayan mı ?.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Televizyonda bazen görüyorum; takside unutulan para dolu çantayı müşteriyi bularak teslim eden taksiciler varmış. Ben dün bindiğim taksiden inerken 20 tl. diye 100 tl. uzatmışım. Adam para üstü 1,5 tl. verdi. iyi geceler dedik gitti. Ekmek almak için büfede elimi cebime atınca anladım 100 tl. yi verdiğimi. Bu taksici de böyle, yapacak bir şey yok.

5. Bugünkü kanal istanbul ihalesiyle inşallah ülkemizin önü de açılacak. Virüs dediğiniz nedir dünyada binlerce çeşit virüs var.
    Ülkemizin geleceği için böyle mega projeler şart....

6. Reha bey, dolar konusunda yaptığınız samimi değerlendirme için teşekkür ederim. bazı yaşlılar, yaşadıkları sürece edindikleri tecrübeleri paylaşmayarak mezara götürecekler sanırım. Hem paylaşmayan hem de ona buna atar yapanlar da var elbette. Temel prensip ; bilgi ve zenginlik paylaştıkça büyür olmalı. faiz başlığında chuky vardı. Şahane bir araştırmacı ve paylaşımcıydı. Kendini bilmez bir kaç kişi bezdirdi. Artık yazmıyor. Ne yazık ki kötüler iyileri kovuyor.

7.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Reha bey, dolar konusunda yaptığınız samimi değerlendirme için teşekkür ederim. bazı yaşlılar, yaşadıkları sürece edindikleri tecrübeleri paylaşmayarak mezara götürecekler sanırım. Hem paylaşmayan hem de ona buna atar yapanlar da var elbette. Temel prensip ; bilgi ve zenginlik paylaştıkça büyür olmalı. faiz başlığında chuky vardı. Şahane bir araştırmacı ve paylaşımcıydı. Kendini bilmez bir kaç kişi bezdirdi. Artık yazmıyor. Ne yazık ki kötüler iyileri kovuyor.
    ben reha gaya abimin yorumlarına ulaşamıyorum bir türlü genelde iğnelere şahit oluyorum onları ayrı bir yerde toplasa keşke

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Çinin Şanghay kentinden alınan hızlı tanı kitlerini taşıyan Turkish Cargoya ait geniş gövdeli kargo uçağı sabaha karşı 04:00 sıralarından Atatürk Hava Limanına iniş yaptı.
    TOPLAMDA 2 MİLYON ADET GETİRİLECEK

Burada resmi plakalı minibüsle gelen görevliler tarafından alınan kitler, aynı minibüse konularak Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürüldü.

150 Tonluk uçak en az 50 minibüs test kiti taşır tahmini olarak çok daha fazla olabilirde, bir minibüs test var meydanda her işleri fasarya, pata külli...
    İlk parti 50 bin adet gelmiş,daha sonraki parti 600 bin olacakmış..

Sayfa 440/996 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490540940 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •