Sayfa 45/996 İlkİlk ... 3543444546475595145545 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 353 - 360 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Hemen vur kaç yapacaktık, patlayacağını biliyordum zaten 3 set satsak, kısa günün kârı deyip çekilecektik.

Diğer konuya gelirsek, Yunanlılar denizden gelenleri site site alıyorlar, bu konu da bir sürü video izledim bunların sıkıntısı o, yoksa mültecilerin can güvenliği şeylerinde değil.
    Abi yunanlılar sınıra tahminen bizans surlarından dikecekler aramızdaki bizans uzmanı sensin bi ihale çıkar mı sana ordan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Abi yunanlılar sınıra tahminen bizans surlarından dikecekler aramızdaki bizans uzmanı sensin bi ihale çıkar mı sana ordan

Ben bunlardan ümidi kestim, halatlarla da başarılı olamazlarsa.

Duvar için forklift procem var, forkliftlen kaldıracağız kizakta tel asansör olacak, küt öbür tarafta indirecez, kelle başı 50 euro gayme fixis fiyat.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3. Dolar TL 6.094 oldu .

Pariteyi dönmek doğru mudur bilinmez aslında bünyamine dönmek mantıklı gibi geliyor sanki yumoştan

Denizden geçişlerin yasaklanması insanî nedenlerden değil, bizim bottan çekilen başka bir videoda, resmen Yunan botunu dötten bordalamışız...

Amaç Yunanlılarlan papaz olmamak, bütün işleri dümen düzen yeminlen...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

5. Cuma akşamı tr saati ile 23.30 dan sonra sp yi 2900 dan kim aldı vix 40 dan nasıl döndü acaba yarım saatte ne değişti haber akışı olarak yoksa pazartesi ye yem mi atıyorlar aklımda deli sorular

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bunlarda, günün son kafilesi.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

7. Dün 49,99 dolardan kapanan Brent türü ham petrol varil fiyatı saat 19.30 itibarıyla 45,29 dolara kadar gerilerken günlük kaybı yüzde 9,4'ü,

ABD'nin Batı Teksas (WTI) tipi ham petrolün varil fiyatı da aynı saatlerde 41,77 dolara kadar düşerken günlük kaybı yüzde 9'u buldu.

https://www.dunya.com/finans/haberle...-haberi-464338

8. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Bence bunlara Suudi Arabistan’ın içinde bir devlet kursunlar tıpkı İtalya Vatikan olayı gibi
    Sonuçta bunlar Arap. Orada kendi aralarında Halife falan seçip etliye sütlüye karışmadan orada yaşasınlar kendi dışındaki herkesi cehennemde çatır çutur yanacağını düşünen kafir öldürmekle sevap kazanıldığını düşünen insanları Avrupa almamakta haklı değil mi?

Yunanlıların yaptığı çok kötü iğrenç şeyler
    O ayrı bir konu

Sayfa 45/996 İlkİlk ... 3543444546475595145545 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •