Sayfa 458/996 İlkİlk ... 358408448456457458459460468508558958 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 3,657 - 3,664 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Dostlarım, bir sokakta iki serseriyle karşı karşıya geldiğinizde paranız, sosyal dereceniz, çevreniz sizi kurtaramaz . Devlette olmaz o an .
    Kendinizi savunmayı öğrenin. Öyle birden de olmaz küçükten öğrenmek lazım ama KRAV MAGA diye bir şey var , birkaç video izleyin. Basit etkili . Eğitim almanız gerekmez . Ama uygulamak zorunda kalırsanız dikkatli olun . Karşınızdaki kişiyi öldürmeyin.

Not : Bir savunma sanatında madalyalarım var .
    israil işi bize gelmez o...Şuna sen direk gırtlaga yumruk atma ,apış arasına tekme ,diz kapagına vurmade,,,insanı o durumda bırakmasın yaratan

2. Dolardan gelen para bereketli geldi maşallah hedef girisimden 1.49 dan alimla başladım ortalama 1.55 .. size dedim hisse araştırın burada geyiği boş verin diye

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    Insanoglu kendini gelistiremedi demek dogru degil bence. Gelistirdi gelistirmesinede, daima, gelisen degil, gercekten doganin kanunlari ile yasayan cogunluk üstünlük sagladi ve yönetimleri elinde bulundurdu/bulunduruyor.

Yoksa dogada daima güclünün kurallari isliyor. 20.000 (aslinda bugün bile öyle) yil önce komsun senin elinde istedigi bir seyi gördügü zaman, eger güclüyse direk, güclü degilse tuzak kurarak vs. senin elinden o seyi almaya calisti/calisiyor. Sorunda bu zaten.
    Neandertal'leri öldürmüştük yaklaşık 50 bin yıl önce, o gün neyi paylaşamadık bilmiyoruz ve bugün de birbirimizi öldürmek için her zaman bir sebep buluyoruz. Evet o gün komsum her şeyimi alabilirdi bugün de birleri alabilir. Değişen bir şey yok . Bugünkiler biraz daha süslü sadece . İcra, ganimet v.s.

İlk paragrafı tam anlayamadım. Ama teknoloji insanın öz benliğini geliştiriyor mu? Tamam teknoloji ilerlemese uzaya çıkamazdık ama gelişmiş teknoloji bize komşunun malını çalmamayı öğretemedi . Duyuşsal olarak yerimizde saydığımızı düşünüyorum.

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Az önce çince yazılı bir reklam çıktı karşıma.

Bu kadar çin yazarsanız böyle olur işte.

Hisse.net'e de bulaşırsa bu virüs hepimiz solunun sıkıntısından gideriz valla.

Sizden değil o, şimdi alamayacağım şeyleri sepete ekleyip duruyorum.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Düşünsenize 15 gün sonra bu topikte şu aşağıdaki görüntü olduğunu.

Bu başlığı şu anda 1 kişi okumaktadır. (1 üye ve 0 ziyaretçi)

reha kaya,
    Hepiniz gebereceniz, bir tek ben kalacam sağ.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Hepiniz gebereceniz,
    50 bin sene önce öldürdüğümüz Neandartalların yanına gideceğiz.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    israil işi bize gelmez o...Şuna sen direk gırtlaga yumruk atma ,apış arasına tekme ,diz kapagına vurmade,,,insanı o durumda bırakmasın yaratan
    Hayııır. O kadar basit değil dostum. Ayak hareketlerine ve karşınızdaki kişiyle olan konumunuzun nasıl değiştiğine dikkat edin . İnsanın dürtüsel olarak koruduğu yerlere vurmak zordur . Daha basit noktalara yoğunlaşın. Diyafram gibi mesela . Yüzde 90 açık olur. Ve çoğu kişi 50 kiloluk birisinin diyaframa vurarak 120 kiloluk adamı yere serebilecegini bilmez .

Ama tekrar ediyorum, dikkatli olmak lazım. Keşke dayak yeseydim yahut keşke o parayı verseydim ama o kadar zarar vermeseydim diyeceğiniz durumlar oluşabilir.

İsrail mi ...? Şeytan azapta gerek

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Neandertal'leri öldürmüştük yaklaşık 50 bin yıl önce, o gün neyi paylaşamadık bilmiyoruz ve bugün de birbirimizi öldürmek için her zaman bir sebep buluyoruz. Evet o gün komsum her şeyimi alabilirdi bugün de birleri alabilir. Değişen bir şey yok . Bugünkiler biraz daha süslü sadece . İcra, ganimet v.s.

İlk paragrafı tam anlayamadım. Ama teknoloji insanın öz benliğini geliştiriyor mu? Tamam teknoloji ilerlemese uzaya çıkamazdık ama gelişmiş teknoloji bize komşunun malını çalmamayı öğretemedi . Duyuşsal olarak yerimizde saydığımızı düşünüyorum.
    Yedik yahu Neandertal'leri, öyle salak gibim geziyorlardı, biz de teknoloji neyim ok, sapan vardı, bunlar besililerdi de mamutlarlan kim uğraşır yahu dedik, bunları mideye indirdik.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 458/996 İlkİlk ... 358408448456457458459460468508558958 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •