Sayfa 46/996 İlkİlk ... 3644454647485696146546 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 361 - 368 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Kadı kararını vermiş ve söylemiş: - Aptülleziz oğlu, Abdülmecitin, don giymeye vakti olmadığından beraatine karar verilmiştir!

Yunanlılar şanslı, arabın don geydigi zamanlara denk geldi.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Yunan sınırındaki göçmen Suriyeli erkeklerin güç, kondisyon, gayret, sebat, azim ve kararlılıklarına bakıyorum da:

Bunun yarısını kendi ülkelerinde sergileseler, buralara gelmelerine lüzum kalmazdı.

Ülkenin kuzeyinde çiftçilik yapan Giannis Toutouras, geceleri 250 kilometre yol katederek sınıra gittiğini açıklıyor. Toutouras, "Buradayız çünkü ülkemiz komşu ülkenin saldırısı altında. Buradayız çünkü Yunanız ve Avrupa vatandaşıyız" diyor.

Toutouras sözlerine, "Komşu ülkeye (Türkiye'ye) bir mesaj göndermek istiyoruz: Tehditlere boyun eğmeyeceğiz" ifadelerini ekliyor.

Meriç Nehri üzerinden Yunanistan'a geçişler en fazla gece saatlerinde gerçekleşiyor. Havanın soğuk olmasına rağmen mülteciler hayatlarını riske atıyor. Yunanistan polisi ise sınır boyunca devriyeleri ve kontrolleri artırıyor.

Yunanistan'ın sınır köylerinden Thourio'da ise halk geçişlerin devam ettiğini söylüyor. Köy sakinlerinden 83 yaşındaki Athina Kazantzi, sınırı geçen mültecilere yardımcı olmaya çalıştıklarını ifade ediyor.

Kazantzi, "Buradan geçip bize selam veriyorlar. Bizden ekmek istiyorlar. Varsa onlara ekmek veriyoruz, yoksa da bulmaya çalışıyoruz" diyor.

https://tr.euronews.com/2020/03/07/t...vermek-istiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Yunan dölleride, sosyal medyadaki doncek fotoğraflara, FAKE deyorlar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Bu bir Yunan müslüman savaşıdır, din kardeşlerimizi can-ı gönülden destekliyorum, yeter ki sittirip gitsinler.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

6. Virüs işi Amerikada çok kötü bir hal almaya başladı. Eyaletler arası uçuşlar da kısıtlanmaya başladı. Ülkenin ekonomik açıdan bel kemiği olan eyaletler ard arda acil durum ilan ediyorlar. 19 kişi öldü virüs sebebiyle. Daha öncede belirtmiştim, bu olay Abd içerisinde biraz daha kontrolden çıkarak yayılırsa, ölüm oranı ne yazık ki diğer ülkelerden çok daha yukarda olabilir. Burada kafanızı nereye çevirirseniz çevirin, obez, diyabetik, tansiyon veya kalp hastası olan birisini ya da çok yaşlı birisini görürsünüz.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Bunlarda, sınırı en son geçen ekibimiz.
    Kırkpınar oraya yakın. Bunlar Kırkpınar başaltı kategorisinde yarışmak için antrenman yapıyorlar herhal.

Acımıyorum bunlara. Bu hale düşeceğime kendi vatanımda kurşuna kafa atarım.

Sayfa 46/996 İlkİlk ... 3644454647485696146546 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •