Sayfa 463/996 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563963 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 3,697 - 3,704 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Alıntı Originally Posted by fan Yazıyı Oku
    S-400 ver swapı al

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

İş Yatırım - Şirket Haberleri: Arcelik

Türkiye solunum cihazı seri üretimine başlayacak

Basında çıkan haberlere göre Türkiye solunum cihazı seri üretimine başlayacak. Aselsan, Arçelik ve Baykar şirketleri yerli solunum cihazı geliştirilmesi ve seri üretimi için üzerinde çalışıyor. Sağlık bakanlığı, Nisan aysı sonuna kadar 2 bin adet, Mayıs ayı için ise 3 bin adet sipariş verdi. Haberde kar arayışını olmayacağı belirtildi. Bazı komponentler ABD ve Çin’den ithal edilecek.

Takdir ettim. Ancak sipariş az Almanya gibi 10 bin olmalıydı.

Arçelik’in bu yaptığınıda unutmam helal olsun.

O egeli ben değilim

ABN AMRO MUSTERI POZISYONUNDAN KAYNAKLI 200 MILYON DOLAR ZARAR ETTI- BLOOMBERGHT.COM

BIR MUSTERI POZISYONUNDAN KAYNAKLI OLARAK 200 MILYON DOLAR NET ZARAR ETTI.BANKANIN ACIKLAMASINDA, COVID 19 SALGINI SONRASINDA FINANSAL PIYASALARDA GORULEN BEKLENMEDIK HACIM VE VOLATILITE NEDENIYLE, ABN AMRO CLEARING'IN ABD'LI BIR MUSTERIDEN KAYNAKLI 250 MILYON DOLARLIK VERGI ONCESI ARIZI ZARARI KAYDEDECEGI BELIRTILDI.

O egeli ben değilim

4. Abd dunyadaki tum sağlık çalışanlarını abd de calışmaya davet etmiş.konsolosluklarda direk vizeler onaylanacakmış

5.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Abd dunyadaki tum sağlık çalışanlarını abd de calışmaya davet etmiş.konsolosluklarda direk vizeler onaylanacakmış
    Cok kolpacilar https://eksisozluk.com/kolpaci--347731
    6 ay sonra
    Gecer bu enfektasyon
    SoNra
    O doktorlar pompaci olarak benzin istasyonda gaz basar
    Gerci paragoz olanlara mustahak
    Umarim
    Bu oltaya gelirler

6. Aklıma deli sorular geliyor ?????

Dijital ortamda her şey denetlenerek, en ufak falso yazanı içeri atıyorlar.Peki sabah akşam ''dolar 10-12 olacak '', '' dikkat bankadaki dolarlara el konabilir '' şeklinde video yapanlara neden dokunmuyorlar ?

Cem uzanlar da bir zamanlar, milletin offshor hesaplarındaki faizlerini ödememek için '' banka batıyor '' diye kendileri söylenti çıkarmışlar ve herkes vadeyi bozdurarak paralarını çekmişti. Böylece adamlar milyarlarca faizi cebe indirmişti.

Acaba yine bu felaket tellallerine bilerek göz yumuyor olabilirler mi? İnsanlar vadelerini bozsun '' yüksekten bağlayanlar ve bono alanları ürkütmek için ) , faizleri yansın mı istiyorlar. ya da bankalar düşük faizle kredi ( yüksek risk görüyorlar ) vermemek için , bahane olarak ta mevduatlar eridi, kimse para getirmiyor demek için mi ?

reha bey , uyandıysanız bugün bu konuyu şeytseniz iyi olacak.

7. Aktifbank dolar swıft işlemini günlük 15000 dolarla sınırlamış. Önceden ne kadardı bilen var mı ?

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Abd dunyadaki tum sağlık çalışanlarını abd de calışmaya davet etmiş.konsolosluklarda direk vizeler onaylanacakmış
    Mantıklı karar, peki bu kişiler yarın hasta yakınları tarafından dava edilirse ne yapacaklar ?

O egeli ben değilim

Sayfa 463/996 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •