Sayfa 476/996 İlkİlk ... 376426466474475476477478486526576976 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 3,801 - 3,808 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Kendim sordum kendim buldum, kalan 9.400 tane boş yatagımız var
    Almanya'dan iyi!
    Su anda Almanya'nin 5600 bos yogun bakim ünitesi oldugunu okudum. 24 saat icinde 5700 tane daha isleme alabilirlermis.
    Toplam 28.000 adet var, ama normalde ortalama %79 doluluk oluyormus yil icinde..

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Çin biran önce hastane kurma derdine düşmüştü biz de kanal derdine düştük.
    "Cumhurbaşkanımız Ay'a 4 şeritli yol yapacağım dese inanacak seçmenimiz var"

Böyle avanak taban olduktan sonra, farketmez kanal manal!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Koç iki divan otelini sağlık çalışanlarına tahsis etmiş.
    Helal olsun dedim bir kez daha, Ali koç’u sevmem ama bu ülkeye yaptıkları hizmetide görmezden gelemem.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Ha sen onun için üşüttüm falan diyorsun. Gidip yatak kapacaksın yerini yapıyorsun yani . Abi senden korkulur.
    Aslında bende de hafif bir kırgınlık var .
    Bugün aile hekimi ilk iğneyi hastanede yaptırın dedi, kim gider böyle zamanda hastaneye, evde yaptırdım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

5. Korkutucu ama korkunç değil

Dün gece geç saatlerde Oxford Üniversitesi’nde yayınlanmış bir makaleyi okudum.
    Taze teze yazılmış.
    8 profesörün ortak çalışması. Benim makaleyi okumama neden olan imza ise “salgın teorisi” profesörü Sunetra Gupta’nınki.
    Dün okuduğum birkaç başka makale ile benzerlik gösteren yönleri olduğu için bir özetini ya da ana fikrini size aktarmakta bir sakınca görmedim.
    İngiltere ve İtalya örneklerini ayrı ayrı ele alan incelemeye göre corona virüsü İngiltere’ye ve Avrupa’ya tahmin edilenden daha önce gelmiş.
    İngiltere’ye ilk ölümlü vakadan 38 gün önce, İtalya’ya ise ilk tespit edilen vakadan 4 gün önce.
    İngiltere’de halkın yüzde 68’nin şu ana kadar bu virüsle tanıştığını iddia ediyor araştırma.
    İtalya’da ise yüzde 60’ının.
    Her iki ülkede de virüsle tanışan ve enfekte olan kişilerin yaklaşık %0,1’nin yani binde birinin tedavi gerektirecek düzeyde hasta olacağı öngörülüyor.
    Bu durumda İtalya’da yaklaşık 360 bin kişi hastanede veya evinde tedaviye ihtiyaç duyacak.
    İngiltere’de ise 380 bin kişinin coronadan etkilenerek tedaviye ihtiyaç duyacağı tahmin edilmiş.
    Bu sayılar elbette az değil ama herkesin coronadan perişan olmayacağını da gösteriyor.
    Nitekim bir yakınımın 70 yaşına bir yaş kalmış eşi 5 gün önce corona pozitif çıktı.
    Geçen Cumartesi günü ağır bir baş ağrısı ile başlayıp gece 38 dereceye kadar yükselen ateş Pazar günü de sürünce Pazartesi sabahı hastaneye gitti ve test yapıldı.
    Corona pozitif çıktı.
    Ateş düşürücü ilaç yazılarak eve yollandı.
    Çok ağır olmayan bir öksürük ve ateş dışında hiç başka bir sıkıntı yaşamadı. Ve dün gece itibarı ile ateşi de 37’ye geriledi ve düşme trendine girdi.
    Yani bu corona işi ciddi.

*fatih altaylı

Bugün aile hekimi ilk iğneyi hastanede yaptırın dedi, kim gider böyle zamanda hastaneye, evde yaptırdım.
    geçmiş olsun reha abi.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Borsada işlem gören yatak üreticisi şirket var mı. ?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Devletin elinde istikbal var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 476/996 İlkİlk ... 376426466474475476477478486526576976 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız