Sayfa 481/996 İlkİlk ... 381431471479480481482483491531581981 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 3,841 - 3,848 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ben seyahat yasağını her türlü araç ile gibi anladım, tabiki seyretmiyorum özetlerden.
    Özel araçla seyahatin ohal olmadan kısıtlanamayacağıni düşünüyorum

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    "Angela Merkel;
    Hepimizi salgın nedeniyle daha kötü günler bekliyor.
    Tek vatandaşımız işsiz kalmayacak aç kalmayacak tüm ülkenin maaş fatura borçlarını ödeme gücümüz var.
    Siz sadece sağlığınızı düşünün dikkatli olun ve hiçbir şeyi dert etmeyin. Devletiniz sonuna kadar yanınızdadır
    ."

Hesapsız, kitapsız, kıskanç şeyler.
    Kıskanç Angela bak hele

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ece Üner in yaptığı kapak
     Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Dünde yazmıştım
    Uyku öncesi bu bilgileri vermeleri insanlarda uyku sorunu, anksiyete ve dolayısı ile bağışıklık düşüklüğü yapacak. Şu açıklama zamanını ivedi değişirler umarım
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Su an Newyorkta ve Detroitte Vesper denen bir cihazı kullanıp tek bir solunum destek cihazını 4 kişinin kullanmasına imkan veren bir aparat kullanılıyor.biz de bunu kullanabilsek bir anda cihaz sayısı 4 e katlanır.General grup da solunum destek cihazı üretimine kaydirdi bazı fabrikalarını bizde Arçelik ve Aselsanın bu cihazlarin prototipini üreten startup firmasina destek vermeleri gibi.Yazın bağışıklık sistemi daha güçlendiği icin yaza kadar idare etsek virüs de zayıflayacağı icin en azından sürü bağışıklığı da kısmen bizde de gelişecek daha kolay atlatabileceğiz.Bu arada ilaç ya da aşı da sonbahara gelmeli ki bu iş bitsin.Polyyanna kıvamında düşünüyorum dağa falan çıkmam artık sakata gelmeyeyim.Saglık olsun.

5.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Çin biran önce hastane kurma derdine düşmüştü biz de kanal derdine düştük.
    https://tse2.mm.bing.net/th?id=OGC.a...CiOw48Nm6zg%3d

VOG-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. aynen....hep evde zor tutulan 50 % yuzunden bunlar
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Dağılabiliriz beyler, her zaman ki gibi demogoji.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

7.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Ece Üner in yaptığı kapak

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    5 tane kanala mail attim dun.

Alıntı Originally Posted by ant Yazıyı Oku
    Su an Newyorkta ve Detroitte Vesper denen bir cihazı kullanıp tek bir solunum destek cihazını 4 kişinin kullanmasına imkan veren bir aparat kullanılıyor.biz de bunu kullanabilsek bir anda cihaz sayısı 4 e katlanır.General grup da solunum destek cihazı üretimine kaydirdi bazı fabrikalarını bizde Arçelik ve Aselsanın bu cihazlarin prototipini üreten startup firmasina destek vermeleri gibi.Yazın bağışıklık sistemi daha güçlendiği icin yaza kadar idare etsek virüs de zayıflayacağı icin en azından sürü bağışıklığı da kısmen bizde de gelişecek daha kolay atlatabileceğiz.Bu arada ilaç ya da aşı da sonbahara gelmeli ki bu iş bitsin.Polyyanna kıvamında düşünüyorum dağa falan çıkmam artık sakata gelmeyeyim.Saglık olsun.
    Nasıl oluyor 4 kişi onu çözemedim. Basıncı mı artıyorlar ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 481/996 İlkİlk ... 381431471479480481482483491531581981 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •