Special Days Image
Sayfa 489/996 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589989 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 3,905 - 3,912 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Piknik tüpü için de iyi haberlerinizi bekliyoruz...
    Siz halen dogalkazik a gecmediniz mi

2.  Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    Sevgili Balık,

kısa vade trendlerin kırılması (her iki yönde) kar ve spekülasyonlar için "yapılabilir olaylar" olduğundan, ekonomik ve siyasi gücü elinde bulunduran erk tarafından hoş görülür hatta, canlandırıcı etkilerinden dolayı teşvik bile edilebilir.

Ama bir ülkenin ekonomisin gelişiminin temel göstergesi olan 20-30 senelik grafiklerde, trend kırılmaları , çok büyük bir zaaf oluşturacağından, malum erk tarafından müsade edilemez.

Eğer ediliyorsa, "iktidar" gitmiş demektir.. Orada bir boşluk var demektir..

İşte "o" boşluk tabiat kanunlarınca olduğu gibi, sosyal yapılanmalarda da dolacaktır.

Ve buna işaret ediyorum..

Önerilerim de basit..

yeni bir ALFA gerekiyor..
    Anladım.

Cevabınız için teşekkür ederim.
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Merkez bankasının rezervleri ile ilgili bir sürü şey dolaşıyor. Birisi ne olduğunu rakamların neyi ifade ettiğini açıklayabilir mi acaba?
    20 küsür milyar dolardan ekside olduğumuz yazıyor finansal timesta filan

4. ya bu caner 50 gibi memleketimin sağcısını bu ülkede 60 senedir ezberledik artık.Bugün iktidarda kazara chp olsa bunlar kılıcdarı ateşe filan verirlerdi bu ekonomik tabloda ama sağın milli ve dinci duyguları kabarıytor.Cahilin biri çıkıp ey almanya deyince yüreklerinin yağı eriyor.Alternatif görmüyormuş, be adam şu mansur yavaşa bir bak bi de alternatif bulamadığın gfökçekgillere bak.İnsaf artık ya.Bora beyin dediği gibi bizimkisi serzeniş yarın caner50 yine bizim için bir karar daha alacak biz yine serzenişte bulunacagız.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Siz halen dogalkazik a gecmediniz mi
    Dostum Ahmet beyin uzmanlık alanı piknik tüpü ve emlak.
    Bir ara mandrake gibim sihirbazlık da yaparmış.
    Zor yerden sormuyoruz zaten.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

6.  Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    ya bu caner 50 gibi memleketimin sağcısını bu ülkede 60 senedir ezberledik artık.Bugün iktidarda kazara chp olsa bunlar kılıcdarı ateşe filan verirlerdi bu ekonomik tabloda ama sağın milli ve dinci duyguları kabarıytor.Cahilin biri çıkıp ey almanya deyince yüreklerinin yağı eriyor.Alternatif görmüyormuş, be adam şu mansur yavaşa bir bak bi de alternatif bulamadığın gfökçekgillere bak.İnsaf artık ya.Bora beyin dediği gibi bizimkisi serzeniş yarın caner50 yine bizim için bir karar daha alacak biz yine serzenişte bulunacagız.
    Loner looser , izmirli hoca doğru söylüyor, grafik kırılmış, zafer yakındır, Gezi yürüyüşüne çıkalım.
    Sağ sol diye bi mesele yok, onlar geçmişte kaldı. Kendinizi güncelleyemiyorsunuz.
    İstediğiniz kafar idealist olun , populist bir lider 7 8 ...gol atıp duruyor.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sabiha gökçen havalimanı kapatılmış. Pegasus uçuşları durdurmuş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

8. Evet sabah ki karar sadece bir havalimanı açık kalsın demiş valilik

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Sayfa 489/996 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589989 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz