Special Days Image
Sayfa 511/996 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,081 - 4,088 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

..........

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Hector Salamanca Yazıyı Oku
    akıllara düşen kurt..Baddog Sürüye Kurt Getirdi.
    boş ve dolu zamanlarında mit'e çalışıyor onlar ama.
    Bu arkadaş ne aldıysa kafa yapmak için ben ondan istemiyorum,çabuk çarpıyor herhalde

3.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Yaklaşık 12 milyon emeklinin Ramazan Bayramı ikramiyeleri 7-11 Nisan tarihleri arasında ödenecek. SSK'lılar 7-10 Nisan tarihleri arasında Bağ-Kur'lular ve Emekli Sandığı emeklileri de 11 Nisan'da ikramiyelerini alacak.

Virüsün zirve yapması beklenen günlerde Bankalarda festival var.
    Hayır ben bu çalışma saatleri kısaltma uygulaması kadar saçma bir uygulama daha görmedim,bankalarla başladılar marketlerde o yöne gidiyor;sen saati azaltınca gün boyuna yayılacak kalabalığı ve riski yarım güne sığdırıyorsun,yarım günde 50 kişiye hizmet veren banka,100 kişiye hizmet vermek zorunda kalıyor,nedir bunun mantığı?yapılacak tek şey var;zorunlu hizmet yapan kişi ve kurumlar dışında sokağa çıkma yasağı..

4. İran fetva departmanı başkanı virüste hayatını kaybetti.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Hayır ben bu çalışma saatleri kısaltma uygulaması kadar saçma bir uygulama daha görmedim,bankalarla başladılar marketlerde o yöne gidiyor;sen saati azaltınca gün boyuna yayılacak kalabalığı ve riski yarım güne sığdırıyorsun,yarım günde 50 kişiye hizmet veren banka,100 kişiye hizmet vermek zorunda kalıyor,nedir bunun mantığı?yapılacak tek şey var;zorunlu hizmet yapan kişi ve kurumlar dışında sokağa çıkma yasağı..
    Personelin dönüşümlü çalışması için yapıldığını düşünüyorum. Yoksa idare edemezsiniz. Ancak hala boş işler için iş yerlerini meşgul edenler var. Bunlara çözüm yok ne yazık ki.
    Bazı insanlar parmağını sıcak sobaya değdirmeden sobanın parmağını yaktığını anlamayacaklar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

6.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    İran fetva departmanı başkanı virüste hayatını kaybetti.
    Demekki neymiş
    Konuşmaklan olmuyomus
    Allah rahmet eylesin

7.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Personelin dönüşümlü çalışması için yapıldığını düşünüyorum. Yoksa idare edemezsiniz. Ancak hala boş işler için iş yerlerini meşgul edenler var. Bunlara çözüm yok ne yazık ki.
    Bazı insanlar parmağını sıcak sobaya değdirmeden sobanın parmağını yaktığını anlamayacaklar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Tamam bu über zekalar öyle anlayacak ama bu lanet virüs 1 aptaldan,10 suçsuza bulaşıyor,dediğiniz gibi adam markette eller arkada geziyor,biz ne alacağımızı planlayıp ,yüzde maske,elde eldiven,tenha market gözleyip,3dk içinde çıkmaya çalışıyoruz..

8. Konuya alakaya maydanoz olsa da

Ben su yunan in talihini nokta nokta

Adamlar simdi de

Korona ve burdan sinirdaki gocmenleri engelliyoz abi iste yaaaa

Bahanelerini

Diye diye

AB ye borclarini gene odemiyolar)))

Sayfa 511/996 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız