Sayfa 52/996 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 409 - 416 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Sorum cok net anlasilmadi sanirim.

Simdi,malum zihniyet bu yaradilis ozelliklerine fıtrat diyor.

Kadinin ustun yaradilis ozellikleri, erkekte belli bir baski mi yaratiyor ki, bunlarin tumu yuzyillardir kadini tahakkum altina almak icin etmediklerini birakmiyorlar.

"fiziksel doğlaraı gereği erkek üstün gibi gözüksede, tamamen türün yaşam döngüsünün devamı perspektifinden bakıldığında dişiler çok avantajlıdır. "

"katolikler ve islam gibi dinler kadın vucudunu tamamen kontrol altına alıp bu evrimsel kuralı kontrol edebileceklerini düşünmüşlerdir. Tabii yarattıkları cehennem ortada.

Bir cok erkekte bu kacınılmaz gercekle yüzleştiğinde kadınlara şiddet uygulayarak tarihin akışını değiştirebileceğini filan umar. İnsanın insanı kaynaklar için sömürdüğü bir gezegende bu irrasyonalite daha çok devam eder."

Bu ifadelerden, bu somuru kulturunun olusumunda, kadinin ustun yaradilis ozellikleri etkenmidir ? sorusunu getirdik.

Kit kaynaklari somurecek, kazanacak, parasi olacak,mukafat olarak kadini olacak, seklinde mi anlamak lazim. ?

Cunku bunlar, parasi olsa da, cember sakalli kabak hafizin kadin bulamayacaginin farkinda olduklari icin mi, penguenler gibi, beyni olmayan kendi kadinlarini uretiyorlar.?

1400 yildir kadina yapilanlari burada yazsak site almaz.

Bugun dunya kadinlar gunu.

Onlar adina soruyorum.
    Konu ağır, kadın, din , evrim sömürü, tezi sözü olan buyursun.

Ben Reha Gaya gibi bu konuyı bırakıyorum.
    Kadınlar günü ilgililere kutlu olsun

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by caner50 Yazıyı Oku

Kadınlar günü ilgilere kutlu olsun

Reha GAYA kolay kolay pes demez, eğer dediyse vardır bir bildiği.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by caner50 Yazıyı Oku

Kadınlar günü ilgililere kutlu olsun
    Senin esin ve eger varsa kiz evladin icin yaziyoruz Caner.

Senin de, dunya kadinlar gunun kutlu olsun.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Tarihin en büyük devrimi , erkeklerin kadınlara karşı yaptığı devrimdir. Ana erkil aileden ata erkil aile geçmek insanların evriminin de içine etmiştir.

5.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Senin esin ve eger varsa kiz evladin icin yaziyoruz Caner.

Senin de, dunya kadinlar gunun kutlu olsun.
    Teşekkür ederim. Katkılarınız için ,
    Eşim de teşekkür ediyor, bugün için eşinize hediye alıp almadığınızı merak ediyor.
    Hepsi aynı

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Cem Yılmaz anlatıyor ya , onlar bizim üst modelimiz. Kaba kuvvet haricinde hiçbir üstünlüğümüz yok . Tarih ilerledikçe kadınlar yeniden yükselişe geçecekler yavaş yavaş, kendinizi koruyun .

7.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Cem Yılmaz anlatıyor ya , onlar bizim üst modelimiz. Kaba kuvvet haricinde hiçbir üstünlüğümüz yok . Tarih ilerledikçe kadınlar yeniden yükselişe geçecekler yavaş yavaş, kendinizi koruyun .
    ben tüm kadınlar adına kabul ettim kutlamaları, tüm emekçi kadınlar adına...
    ama merak buyurmayın, tarih ilerleyip tekrar anaerkil toplum modeline bile geçilse biz o günleri görmeyiz. bu coğrafyada kalırlarsa torunlarımız bile görmez (benim yok da olsa da görmez)...
    şu an olan sadece kapitalizm güzellemesi, "madem kadınlar günü hadi pırlanta alalım" ile olabilecek bir devrim yahut karşı devrim yok. tarih yazmıyor.

konuyu dolara bağlarsak, kadınlar günü biraz sönük galiba bu sene (tüketim olarak, ki bence iyi bir şey)
    bugünün esas konusu Suudi Arabistan, olan bitenin aslı nedir? merak ediyorum.

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku

Ben bundan sipariş vereyim şimdi, bari o üstünlüğümüzü koruyalım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 52/996 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •