Sayfa 540/996 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550590640 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,313 - 4,320 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Şahane yahu, bizi kıskanan devletler vatandaşın cebine para koyarken, Dünya lideri ülkemiz üste para istiyor.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    DSÖ,gerek virüs karşısında ilk günlerdeki tepkisizliği gerekse son iki gündür yaptığı açıklamalarla bende ciddi şüpheler uyandırmaya başladı;markette yanından geçen ve enfekte olduğunu bilmeyen 17 yaşındaki genç öksürdü,maske yoksa partiküller yüzünde,geçmiş olsun;eee? ben niye maske takmayayım?
    2. Dünya savaşı sonrası kurulan kurumlardan biriymiş. Sanırım o düzen çöküyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

3. Cumhurbaskanimiz hangi maasini Verdi acaba…. emekli maasiysa vay ki ne vay….

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

ATV'deki tosunların totosu tutuşmuş, videomu engellemişler.

Konuyu bilmeyenler için;

https://eksisozluk.com/muge-anli--575484?a=popular

https://mobile.twitter.com/search?q=...d_query&f=live
    Reha Bey,ben buna ve bunun gibilere kızmam,kendi yakın çevremde dahi;ama Müge Anlı,polisin çözemediği cinayetleri bile çözüyor diyen ve dedirtenlere kızarım,ayrıca bu konuyu biraz okuduktan sonra bu hanımın sağlığıyla ilgili çok güzel dileklerde bulundum

Bunlar şimdinin yükselen değerleri,bilmem kimin eli kimin donunda konularında süper, ama bir tv yapımcısının en önemli programı olabilecek Eynesil de vefat eden kız çocuğu hakkındaki iddiaları araştırmaktan bir telefonla vazgeçebilecek kadar da cesur bir haberci bozması...

7 aylık maası yerıne baskanlık bınasını esnek çalısmaya uysa idi gunluk harcaması 1.8 mılyon olan sarayın yarım gunde 900.000 tl eder buda ortalama 180 aylık bır memur maası eder ortalama

7. dso resmen nabza gore serbet veriyor bu bir gercek
    genclere birsey olmuyor olenlerin yas ortalamasi 80 dediler.
    sonra baktilar gencler saldim cayira mevlam kayira.dediler genclerde risk altinda..yersen..halbuki gencler tasiyici su an ki durumda.

maske konusuna gelince madem oyle.hastanelerde doktorlar hemsirelerde kullanmasin.dun birkac video izlemistim.resmen astronot gibi giyiniyorlar yurt disinda doktor ve hemsireler.manyak mi bu adamlar o zaman.

bu hastalik % 100 silinmeyecek.gecmis yillarda ki salginlar gibi.ancak bunyesi zayif olup yakalananlarin sikinti yasayacagi kesin.mantiken bu hastaligin ortadan kalkmasi icin yeryizinde 1 kisinin bile hasta olmamasi lazim.keza 1 kisiden tum dunyaya bulasan hastalik bu olay.bu da imkansiz.

nasil ki ilk basta 3-5 vaka varken tedirgin olduysak bugun 2000 vaka aciklandiginda hanginiz tedirgin oldunuz.birkac aya gayet olagan karsilayacak tum dunya bu hastaligi ve veri paylasmayi birakacak diye dusunuyorum.

Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    7 aylık maası yerıne baskanlık bınasını esnek çalısmaya uysa idi gunluk harcaması 1.8 mılyon olan sarayın yarım gunde 900.000 tl eder buda ortalama 180 aylık bır memur maası eder ortalama
    Umarım o sarayın, ODTÜ'ye devredildiğini görmek, bana nasip olur.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 540/996 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550590640 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •