Sayfa 549/996 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,385 - 4,392 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Kusura bakmayın forumda hastalık konusunda sanırım ilk uyarıları yapan forumdaşım.Görünen köy sağlıkçı olunca kılavuz istemiyordu.O yüzden şu anki durumumuzun stabil kalması sağlanamazsa iki adım ötesi beni çok korkutuyor.Evden çıkmama imkanı olanlar zorunlu haller dışında ev dışında bir dakka durmasın.Bu iş artık olasılık hesabı,yakalanma olasılığınızı minimum tutun,yoksa kurtulma olasılığınızı hesap etmeye başlarsınız , o hesap çok ama çok tatsız bir hesap olur.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by szrdnz Yazıyı Oku
    Dünkü belgeselde yüzde 1.5 ila 5 civarı neandertal geni taşıdığımızı anlatıyordu. Virüslere karşı koruma sistemimizi onlardan almışız.

Artık onları yiyerek mi yoksa yüzde 5ini severek mi aldık belki siz daha iyi bilirsiniz

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yemek diyelim o halde . Nereye çekersen oraya gider.

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Kusura bakmayın forumda hastalık konusunda sanırım ilk uyarıları yapan forumdaşım.Görünen köy sağlıkçı olunca kılavuz istemiyordu.O yüzden şu anki durumumuzun stabil kalması sağlanamazsa iki adım ötesi beni çok korkutuyor.Evden çıkmama imkanı olanlar zorunlu haller dışında ev dışında bir dakka durmasın.Bu iş artık olasılık hesabı,yakalanma olasılığınızı minimum tutun,yoksa kurtulma olasılığınızı hesap etmeye başlarsınız , o hesap çok ama çok tatsız bir hesap olur.
    Bugün bahçeli evlerde ilk tanıdık ölüm haberini aldık, yaşı 55 teşhisle ölüm arası sadece 2 gün
    ayrıca bir çift kendi evlerinde karantina da.

siz üzerinize düşeni fazlasıyla yaptınız
    teşekkürler

4. Erkekleri yedik kadınları yanağından öpücük kondurduk

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. memleketde de 1 köy karantinaya alınmış, askerler dolaşıp aman dışarı çıkmayın uyarısında bulunuyormuş.

Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Bugün bahçeli evlerde ilk tanıdık ölüm haberini aldık, teşhisle ölüm arası sadece 2 gün
    ayrıca bir çift kendi evlerinde karantina da.
    Sn kitapçı malum bazı hatalar yapıldı bu işte.Sağlık konusunda yapılmaması gereken hatalar yapıldı.Umreye şubatta hangi kafayla izin verilebildi cidden aklım almıyor.Sizi uyarmıştım hatırlarsanız ,o zamanlar tam önlem zamanıydı,artık pandemi bizde başladı başka bir safhaya geçtik maalesef.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Hocam içimi kasvet bürüdü. İnsansız açık havalar olur herhalde. Arabaya binip dağ bayır geziyoruz, müsait yerde çocuklar az hava alıyorlar.

8.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Hocam içimi kasvet bürüdü. İnsansız açık havalar olur herhalde. Arabaya binip dağ bayır geziyoruz, müsait yerde çocuklar az hava alıyorlar.
    Araba yanına yolcu yasak

Arkada bir yolcu olabilir sadece

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 549/996 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •