Sayfa 582/996 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592632682 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,649 - 4,656 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Eksik olmayın hocam .

Ben de hükümetin yarı sürü bağışıklığına geçtiğini düşünüyorum. Ne şiş yansın ne kebap şeklinde durumu idare etmeye çalışacaklar. Mevcut veriler onların elinde , duruma daha hakimler . Umarım ne yaptıklarından emindirler de en az zararla atlatırız şu dönemi.
    Valla bu entry nizin içeriğinin bir kısmına tamamen karşıyım da şimdi daha fazla yazmak istemiyorum.Ne diyelim umarım fazla bir tahribat görmeyiz diyelim geçelim.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Saat 2 de en geç uyku saatim olduğu için internet kesiliyor o yüzden cevap veremedim size

Çocuklar daha dirençlidir ama yine de siz tedbiri elden bırakmayın

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Teşekkürler . Dikkat ediyorum, baba olmak zor zenaat

Veriler cidden ellerinde o kesin.

4.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Aslında bu iş artık hızlanacak,nasılsa zorunlu karantina olacak,anlamsız bir bekleyiş içindeyiz.Yakında sağlık sistemimiz bu işin yükünden bunalmaya başlayacak,yeterli sağlık hizmeti olmayınca da ölümler artacak.Pek çok sağlık personeli hastalanmaya başladı.En azından doktorlardan benim duyduklarım çok.Bu doktorlar ve diğer personel bu sefer hastaları enfekte etmeye başlayacak,iş iyice tatsızlaşacak.Benim aklıma göre en azından istanbulda belli saatlerde sokağa çıkma yasağı şart gibi.Bizim halka bırakılırsa bu iş olmaz.Yoğun bakım yatağımız sayı olarak fena değil de yetişmiş yoğun personeli sıkıntısı açıkcası bence var.
    Hocam galiba pek çok hastayı eve gönderiyorlar evde karantina uygulayın diyorlar, evde iyileşeceğine inanıyorlar. öyle bir kanaat oluşuyor ki bende hızlı yayılması kadar öldürücü değil çok uzak olmayan gelecekte var olan grip gibi algılanmaya başlanılır.
    inigilterenin ilk başlardaki tavrı yaygın uygulama olabilir yanılıyormuyum?

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Valla bu entry nizin içeriğinin bir kısmına tamamen karşıyım da şimdi daha fazla yazmak istemiyorum.Ne diyelim umarım fazla bir tahribat görmeyiz diyelim geçelim.
    Ben de karşıyım da hocam , böyle olmasını umut etmekten başka bir şey gelmiyor elden .

Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Hocam galiba pek çok hastayı eve gönderiyorlar evde karantina uygulayın diyorlar, evde iyileşeceğine inanıyorlar. öyle bir kanaat oluşuyor ki bende hızlı yayılması kadar öldürücü değil yanılıyormuyum?
    Sn kitapçı salgınla başetmenin ana kuralları var.Bu kurallara gücümüz yetmez şu bu onlar ayrı konu.Ama salgının kuralları değişmez.Sen hastayı ve bulaşlarını tespit etmeye yönelik önlemleri almazsan ,hastayı kendi insiyatifi ile başıboş bırakırsan toplumu o hastanın vicdanına bırakmış olursun.Bu işi bilen hangi profesyonele sorarsanız sorun yanlıştır.Bir seviyeden sonra hastalık patlar kimse sağlık hizmeti alamaz hale gelir.Hükümet tanı koymak için yeterli test kiti uygulamada geç kalıyor,hastaları izolasyonda garip bir yöntem uyguluyor,bu böyle giderse hastalık patlar iyileşecek hasta da iyileşemez.Bunları bazı hocalar tvlerde söyledi ama sağlık problemine başka işler karıştırıldığı için dinleyen olmadı.

7. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Bu arada bugün Madrid’ten iş görüşmesi teklifi aldım bu ay sonu içinde mülakat için çağırmıyorlar dünyanın en büyük firmalarından bir tanesi .

4 farklı birimle video konferans yapılması şeklinde düşünüyor uzaktan erişim

Aslında bu süreç corona olmasaydı eğer kısa bir Madrid turu olabillirdi o zaman nasıl olsa uçak ve oteli onlar karşılıyor üstüne para da veriyorlardı bir günlük kısmet değilmiş .

Sadede gelecek olursak ay sonunda bile hayatın normale dönmesini beklemiyorlar demek ki bunu söylüyorlar

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Hastalık belli bir grupta çok sıkıntılı ve çok hızlı bulaşan bir hastalık.Çok hızlı bir şekilde sağlık sistemini kitleyebilir.Buna karşı bizim hükümet bence çok yavaş davranıyor.Bu kanser teşhisi koymuşsun cerrahiyi sallıyorsun geciktiriyorsun gibi bir şey bence.O ameliyatı yapmazsan bir ay sonra daha kötü koşullarda amaliyatı yaparsın başarı şansın düşer.Salgınla ilgili tedbirler de nasılsa alınmak zorunda kalınacak,ne kadar geç kalırsan işin o kadar zorlaşır.İmamoğlu yazdı,pazar günü 250 bin kişi toplu taşıma kullanmış,pazartesi 850 bin kişİ.Yani 500 bin kişi işe gitmek için yola düşmüş.Bu olmaz yanlıştır.

Sayfa 582/996 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592632682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •