Sayfa 583/996 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633683 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,657 - 4,664 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres, koronavirüsün yol açtığı küresel krizin İkinci Dünya Savaşı’ndan bu yana en ağır kriz olduğunu belirtti.

Guterres, bir yandan tüm dünyayı tehdit eden hastalığın, diğer yandan da “muhtemelen yakın geçmişte benzeri görülmemiş durgunluğa yol açacak” ekonomik sonuçların birleştiğini söyledı.

Kaynak : Sputnik

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bu arada bugün Madrid’ten iş görüşmesi teklifi aldım bu ay sonu içinde mülakat için çağırmıyorlar dünyanın en büyük firmalarından bir tanesi .

4 farklı birimle video konferans yapılması şeklinde düşünüyor uzaktan erişim

Aslında bu süreç corona olmasaydı eğer kısa bir Madrid turu olabillirdi o zaman nasıl olsa uçak ve oteli onlar karşılıyor üstüne para da veriyorlardı bir günlük kısmet değilmiş .

Sadede gelecek olursak ay sonunda bile hayatın normale dönmesini beklemiyorlar demek ki bunu söylüyorlar

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Normale dönmeye baya zaman var,dönülecek normalde çok normal olmayacak.Bakın çine hala diken üstünde.

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres, koronavirüsün yol açtığı küresel krizin İkinci Dünya Savaşı’ndan bu yana en ağır kriz olduğunu belirtti.

Guterres, bir yandan tüm dünyayı tehdit eden hastalığın, diğer yandan da “muhtemelen yakın geçmişte benzeri görülmemiş durgunluğa yol açacak†ekonomik sonuçların birleştiğini söyledı.

Kaynak : Sputnik
    Valla o durgunluk zaten gelecekti virüsle ilgisi pek yoktu ya neyse.Bu adamlar çok ama çok zeki.

Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Hocam galiba pek çok hastayı eve gönderiyorlar evde karantina uygulayın diyorlar, evde iyileşeceğine inanıyorlar. öyle bir kanaat oluşuyor ki bende hızlı yayılması kadar öldürücü değil çok uzak olmayan gelecekte var olan grip gibi algılanmaya başlanılır.
    inigilterenin ilk başlardaki tavrı yaygın uygulama olabilir yanılıyormuyum?
    Ha sorunuzun o kısmını kaçırdım galiba.SARS yüzde on ,ebola yüzde 30 üstü, corona yüzde 3 civarında öldürücü.Bundaki sıkıntı diğer hastalıklardan çok daha hızlı yayılması.Semptom vermeyenlerin bile bulaştırıcı olabilmesi.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Valla o durgunluk zaten gelecekti virüsle ilgisi pek yoktu ya neyse.Bu adamlar çok ama çok zeki.
    Geçmişte görülmemiş durgunluk. Çok iddialı. Algı mı kuruyorlar, gerçekten inanmıyorlar mı acaba . Ama ne olursa olsun piyasaları canından bezdirecekler anlaşılan.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bu arada bugün Madrid’ten iş görüşmesi teklifi aldım bu ay sonu içinde mülakat için çağırmıyorlar dünyanın en büyük firmalarından bir tanesi .

4 farklı birimle video konferans yapılması şeklinde düşünüyor uzaktan erişim

Aslında bu süreç corona olmasaydı eğer kısa bir Madrid turu olabillirdi o zaman nasıl olsa uçak ve oteli onlar karşılıyor üstüne para da veriyorlardı bir günlük kısmet değilmiş .

Sadede gelecek olursak ay sonunda bile hayatın normale dönmesini beklemiyorlar demek ki bunu söylüyorlar

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Kriterleri sağlıyorsun zaten ilerde daha iyileri çıkar. Şimdilik #evdekal # ülkedekal

7. 6.66 dan tüm dolarları bozuyoruz, ekonomimize destek oluyoruz.

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Belediye devlet demektir, halkın oyuyla gelmiş bir belediye başkanı var .

Halk belediye başkanından yardım istiyor ama belediye başkanı tutmuş vatandaştan para istiyor.

Bence de yakışıksız bir durum. Ekrem İmamoğlu 'nu kınıyorum.
    Tunç soyeride kınarmısınız. Örnek erzak paketi hazırlatmış. Şimdi biz markette makarna bulamasak ne yapacağız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 583/996 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633683 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •