Sayfa 591/996 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,721 - 4,728 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by kxsr Yazıyı Oku
    tüm dünyayı karantinaya almanın da bir faydası yok karantinadan vazgeçtiğin an kapının önünde seni bekleyecek.

şöyle farklı bir örnek üzerinde düşünün; şuan ülkelerin yapmaya çalıştığı tahliye yöntemi, tüm stadı boşaltacaksınız ama her tribünün 1 er tane kapısı var(sağlık sisteminden ötürü), yavaş yavaş birbirini ezmeden. bağışıklık kazana kazana, italya ispanya da şuan kale arkası tribün izdiham başladı, g.kore almanya fenerium alt, nazik ve kibarca tahliye oluyor.

iyimser tahmin şuan hesaplanandan çok daha fazla taşıyıcı var bağışıklığı olduğu için enfekte olmuyor, bu tahmine göre 2-3 ay içinde vaka sayısı ciddi oranda düşecek.
    kötümser tahmin taşıyıcı/enfekte oranı yüksek yıl sonuna kadar bu şekilde devam edecek.

bir diğer tahmin, mutasyon. bütün hesapları değiştirebilir, iyi ya da kötü yönde, belirsizlik en çok burada yatıyor.
    .

benim anladıklarım bunlar yanlışım varsa düzeltin lütfen.
    Bagisikligi oldugu icin hastalanmiyor dogru ama ya tasiyici iseler?

2.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Masonlarla ne sıkıntınız var ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    mandrake okusaydınız masonların neden sevilmediğini bilirdiniz..!!

3. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

N11 kullanan varsa şifresini değiştirsin .

Bugün kargo takip ederken üyeliğiniz çalınan hesaplardandır lütfen şifreyi değiştirin diye mesaj çıktı üye girişi yaparken .

İnsanlar internetten alışveriş yaparken özellikle bu dönemde bu önlemsizlik enteresan olmuş .

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

4. Bor abi cezalı galiba
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    mandrake okusaydınız masonların neden sevilmediğini bilirdiniz..!!
    Ya emlak konut vesaire yazıp millete emlak kitleyen şahıs değil mi?
    Bana da bir arkadaşım söyledi.
    O kadar yersiz, saçma yazılar yazarmış ki arkadaşım fıkra diye anlatıyormuş ofiste.
    Sanırım artık forumda yok.
    Olsa piknik tüpünün kadrini bilirdi.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Masonlarla ne sıkıntınız var ?

Ataturk neden mason localarini kapatti?

Ataturk e sormuslar bu soruyu. Cevap: koku yurtdisinda olan emirleri yurtdisindan alan kurumlardan ulkeye hayir gelmez demis

Ben Ataturkcuyum

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Ya emlak konut vesaire yazıp millete emlak kitleyen şahıs değil mi?
    Bana da bir arkadaşım söyledi.
    O kadar yersiz, saçma yazılar yazarmış ki arkadaşım fıkra diye anlatıyormuş ofiste.
    Sanırım artık forumda yok.
    Olsa piknik tüpünün kadrini bilirdi.
    Bende buradaki yazilari arkadaslarla paylasip birlikte guluyoruz

Konuttan emlaktan ciktim aninda dolara cevirdim. Benden evi alan dolarini bozmus oyle soyledi. Ben ayni gun dolari 6.11 den aldim

2 ay bile gecmedi aradan dolar 6.69

Evi alan heralde intihar etmistir. Evde bir de kiraci vardi artik kirada alamaz. Keske dolar 5.50 iken satsaydim ama musteri bulamadik

Az bucuk ekonomiden anlayan herkes Turkiyeden coktan cikti. Dolar 10 liraya ciksin tekrar alirim. Ama isin kotu tarafi emlak almak istedigim bodrum gibi yerlerde TL gecmiyor. Kactane emlakciyla konustum fiyat dolar cinsinden sabit dediler. Inanilmaz.

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Ataturk neden mason localarini kapatti?

Ataturk e sormuslar bu soruyu. Cevap: koku yurtdisinda olan emirleri yurtdisindan alan kurumlardan ulkeye hayir gelmez demis

Ben Ataturkcuyum
    Atatürk güzel söylemiş. Biz bugüne kadar ne yaşadıysak kökü dışarıda olup hayranı burada çok olanlardan yaşadık.

O egeli ben değilim

Sayfa 591/996 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •