Sayfa 600/996 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610650700 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,793 - 4,800 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1.  Alıntı Originally Posted by deepblue35 Yazıyı Oku
    Böyle devam ederse bir iki hafta sonra darma duman oluruz.Toplumun çoğu bırakın sokağa çıkmamayı günlük hayatına devam ediyor.Kimi mecburiyetten kimi keyiften.Böyle salgın durdurulamaz.Dünyada bizim kadar gevşek götüren yoktur sanırım bu işi.
    Umarım yanılırım ama çok daha kötü olacak.20 günde sıfır vakadan en çok vakaya sahip 10. ülke olduk.
    Bence;1- mecburiyetten dışarıda olmak zorunda olan insanlar var;emekçiler,bankalarda acil nakit ihtiyacı olanlar ve ihtiyaç sahipleri.2-bana bir şey olmaz kafasındaki,cahili,okumuşu farketmiyor..

Maalesef her iki grubu da evde tutmanın ve bu salgını maddi manevi en az hasarla atlatmanın tek yolu;en az 15 günlük sokağa çıkma yasağıdır.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Bu akşamın konusu ne. Doların yükselişi mi. ?
    Benim tercihim piknik tüpü şeysi...
    Fantezisi pardon macerası.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Yav beyler bir konu hiç gündeme gelmiyor ama bize bir şey olursa Suriyelilere kim bakacak? Çok endişeliyim .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Yav beyler bir konu hiç gündeme gelmiyor ama bize bir şey olursa Suriyelilere kim bakacak? Çok endişeliyim .
    Abovvv.... bunu hiç düşünmemiştik.

5.  Alıntı Originally Posted by oralet Yazıyı Oku
    Bizim fabrikada 55 yas üstü herkes , tansiyon hastalari , diyabet , obezite ve kalp hastalari vb. calisanlar 2 hafta idari izin kullandi ,
    sonra 2 hafta yillik izinleri basladi
    Kendi izin isteyenlerde oldu

Vardiye olmayan her bölum vardiye yapmaya basladik , 100 kisilik bölümde 20 kisi izinli kalan 80 kisi 3 E bölünde vardiyelere dagildi

Yemekhanede yemek kaldirildi

Bölüm lere kumanya geliyor herkes bir koseye cekilip yiyoruz simdilik
    Kasar ekmek , ekmek arasi kiyma , ekmek arasi doner , bugun ekmek arasi helva yedik meyve icecek ve 1 tane cikolqtada geliyor

Simdilik iyiyiz , insallah en kisa surede eski gunlere doneriz
    İnşallah Millet olarak en az hasarla bu badireyi atlatırız,ama kişisel veya küçük çaplı önlemlerle bu işin önü alınacak safhayı çoktan geçti diye düşünüyorum..

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Bence;1- mecburiyetten dışarıda olmak zorunda olan insanlar var;emekçiler,bankalarda acil nakit ihtiyacı olanlar ve ihtiyaç sahipleri.2-bana bir şey olmaz kafasındaki,cahili,okumuşu farketmiyor..

Maalesef her iki grubu da evde tutmanın ve bu salgını maddi manevi en az hasarla atlatmanın tek yolu;en az 15 günlük sokağa çıkma yasağıdır.
    Şu anda hastalığı inkar aşamasındayız. Sonrasında kabullenme kısmı gelecek.
    Benim anlamadığım şey şu. Her şey en iyi şekilde yapıldıysa bizde neden vaka sayısı artıyor. Ortalama 5,5 gün kuluçka süresi olan bir hastalıkta 11 mart başlangıç kabul edersek 20 günde hala artış olması bir şeylerin yanlış olduğu anlamına geliyor. 15 bin hastanın 78 milyonu esir almasını istemiyorsak artık daha katı önlemlerin zamanıdır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

7.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Benim de canım sıkılıyor. Normal şartlarda dahi dolar yükselişini kaldıramazdik şimdi daha kötü. En azından virüs olayı bitinceye kadar stabil kalsa iyiydi.
    Hepsi bildiğimiz ve söylediğimiz şeylerdi Sayın Dimitris,kendi kitlene hoş görünmek için mb rezervlerini kamu bankaları eliyle harca,şimdi elinde mermin kalmasın....

8.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Nasıl yani,sırasıyla 5 kart soktunuz ve daha devamı var mıydı?yani el-insaf,eğer şaka yapmıyorsanız,böyle sıkıntılı günlerde,insanlar,sosyal mesafeyi dahi koruyamamanın endişesi ve mecburiyet nedeniyle kart sırasında beklesin ve siz 5 kart sokabildim homurdandılar diyorsunuz,güzel...

Not:umarım bu şakadır,bende aynalı sazan olmayı kabul ederim.
    Yok şaka değil gerçek ama mecburiyetten .

Evlerinden çıkamayan aile büyüklerinin ve akrabaların maaş çekilmesi para yatırılması kredi kartı ödemesi vs .

Kendi kartımı denedim kart chipi okunamadı dedi bıraktım kredi kartını deneyenedim oda okumuyor çoğu zaman

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 600/996 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610650700 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •