Sayfa 620/996 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,953 - 4,960 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,900
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Dow aksa başka şirket dow chemical başka.Aksa dow chemical ın tırnağını alamaz.
    Bu durumda ikisi de yanlış Dow chemical Aksaya sahip değil.

DowAksa şirketine ortak sahipler.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Bu durumda ikisi de yanlış Dow chemical Aksaya sahip değil.

DowAksa şirketine ortak sahipler.
    Dedim ya dow chemical yeni kurulan şirketin yarısına ortak oldu.Dowaksa diye şirket kuruldu.Ama gelecek karbon elyafta ,adamlar karbon elyaf işinin yarısına ortak oldu.Bence o şirket gelecekte türkiyenin en değerli şirketi olacak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Iron Mountain.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,900
    Sokağa çıkma yasağı isteyen İmamoğlu'nu ""sokakları pkkya teslim etme planı" yapmakla suçlayan yandaş yalaka Türkiye gazetesi yazarının eski tweetleri aşağıda:

https://twitter.com/theburaakk/statu...185115650?s=19

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,900
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Dedim ya dow chemical yeni kurulan şirketin yarısına ortak oldu.Dowaksa diye şirket kuruldu.Ama gelecek karbon elyafta ,adamlar karbon elyaf işinin yarısına ortak oldu.Bence o şirket gelecekte türkiyenin en değerli şirketi olacak.
    Evet aynı anda yazmışsınız galiba, sonradan gördüm başka birşeye bakıyordum....Ben de öyle düşünüyorum, çok değerleneceğini yani...

Valla kusura bakmayın ben aksa deyince akrilik elyaf işini hiç önemsemediğimden asıl aksa yı pek kaale almıyorum.Asıl değerli şirket dowaksa.Akrilik elyaf karbon elyafın hammaddesi olması açısından önemli.Yoksa akrilik elyaf halı ,tente ,kumaş işlerinde kullanılıyor bence hiç de manalı bir üretim değil.Olay karbon elyafta bitiyor.O şirketin yarısını dow chemical e kaptırdılar .Gerçi o kadar önemli bir ürüne bağımsız olarak sahip olmamıza gavur zaten izin vermezdi,o da ayrı konu.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Rothchild, Du pond, Rockfeller ,Gizli Tarikatlar v.s.

Ne kadarı doğru, ne kadarı komplo , ne kadarı algı yönetimi?

Tarih boyunca böyle Tarikatlar oldu . Bugünün mimarları hangileriydi yahut hangileri yok olup gitti ?

Yani ne kadar korkmalıyız ? Peki onlar neyden korkuyor? Kanunların olmadığı bir dünyadan korktuklarını düşünüyorum basit olarak.

Bu yüzden hkm hocamın anarşi teorisi çok riskli olur . Bildigimiz hukuk dışında başka bir kanun koymalılar. Maslow'un ihtiyaçlar piramidinin tabanından bir kanun. Ama her türlü çok riskli .

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Bu iş böyle olmaz . Mademki tarikat işinde çok para var. Dolarları satıp bi tarikat kuralım . Gizli gizli dünyayı yönetelim .

Sayfa 620/996 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •