Sayfa 630/996 İlkİlk ... 130530580620628629630631632640680730 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 5,033 - 5,040 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Sıkıntı çıkaracak insanların silahlı olacağını sanmıyorum. Bu yüzden silah bulundurmak kişinin kendine zarar verebilir. Öfke anında ne olacağı belli olmaz. Haklıyken haksız duruma düşmek de var .
    Babamin ruhsatli (tasima dahil) silahi vardi 4-5 yil öncesine kadar ve ben dogru bulmuyordum acikcasi. Göz muayenesinden takildi ve ruhsati alindi, oda silahi satti.
    Simdi su anda evden cikamiyorlar. Yarin birileri kapiya dayanirsa, olsa iyi olurdu diye düsünmeye baslamadim degil acikcasi.

Kendisine sorardim, neden silah bulunduruyorsun diye.
    Söyledigi cümle her zaman su olmustu "Ben bunu 1 defa kullanirim kullanirsam, ya o, ya ben".

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    Babamin ruhsatli (tasima dahil) silahi vardi 4-5 yil öncesine kadar ve ben dogru bulmuyordum acikcasi. Göz muayenesinden takildi ve ruhsati alindi, oda silahi satti.
    Simdi su anda evden cikamiyorlar. Yarin birileri kapiya dayanirsa, olsa iyi olurdu diye düsünmeye baslamadim degil acikcasi.

Kendisine sorardim, neden silah bulunduruyorsun diye.
    Söyledigi cümle her zaman su olmustu "Ben bunu 1 defa kullanirim kullanirsam, ya o, ya ben".
    Tabi mantıklı kılacak senaryolar vardır. Ama genel olarak silahın varsa silah kullanılmayacak bir yerde kullanman daha olası.
    En azından kullanacak kişinin silahın yerini bilmemesi daha doğru olur . Evin diğer ferdi , duruma göre istenen silahın verilip verilmeyeceğine karar vermeli. Bence .

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Tabi mantıklı kılacak senaryolar vardır. Ama genel olarak silahın varsa silah kullanılmayacak bir yerde kullanman daha olası.
    En azından kullanacak kişinin silahın yerini bilmemesi daha doğru olur . Evin diğer ferdi , duruma göre istenen silahın verilip verilmeyeceğine karar vermeli. Bence .
    Anam vursa vursa, babami vurur!

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    Anam vursa vursa, babami vurur!
    Hahha hahha ....

Kadınların erkekleri öldürmek için tabancaya ihtiyaç duyacağını sanmıyorum. Kadınlar Athena genlerine sahip. Bu yüzden mitolojide ve tarihte kadınların tanımlamasına bakarsanız şeytansı bir anlatım görürsünüz. Erkekler hep korkmuştur aslında

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Kahramanmaraş 'ta kısmı sokağa çıkma yasağı. İyi olmuş.

https://www.haber46.com.tr/m/guncel/...r-h365541.html

6. Daha once hesaba katmadiklari huzurevlerinde olen kisileri toptan ilave etmisler. Rakam onun icin artmis. Bunun haricinde buyuk bir degisiklik yok.
     Alıntı Originally Posted by kutatku Yazıyı Oku
    fransada 1355 kisi olmus…..
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,788
    Blog Entries
    1
    ............

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

8. SENEGAL.

Başkent Dakar'da Kovid-19 vakalarının tedavisinin yapıldığı Fann Hastanesi Bulaşıcı Hastalıklar Bölümü Başkanı Moussa Seydi, düzenlediği basın toplantısında bazı hastaların tedavisinde, onların da iznini alarak hidrosiklorokin kullandıklarını açıkladı.

Bu hastaların daha hızlı iyileştiklerini gözlemlediklerini kaydeden Seydi, Kovid-19 tedavisinde hidrosiklorokin kullanmayı sürdüreceklerini ifade etti.

Sağlık Bakanlığından yapılan açıklamada, son 24 saatte yapılan 127 testten 5'inin pozitif çıktığı belirtildi.

Son 24 saatte 10 kişinin iyileşerek taburcu olduğu kaydedilen açıklamada tedavisi süren 138 hastanın durumunun stabil olduğu aktarıldı.

Ülkede şu ana kadar 195 Kovid-19 vakası görülürken, bunlardan 55'i sağlığına kavuştu, 1'i yaşamını yitirdi, 1 kişi de vatandaşı olduğu ülkeye gönderildi.

https://www.mynet.com/senegal-korona...k-110106491059

Sayfa 630/996 İlkİlk ... 130530580620628629630631632640680730 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •