Sayfa 631/996 İlkİlk ... 131531581621629630631632633641681731 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 5,041 - 5,048 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    SENEGAL.

Başkent Dakar'da Kovid-19 vakalarının tedavisinin yapıldığı Fann Hastanesi Bulaşıcı Hastalıklar Bölümü Başkanı Moussa Seydi, düzenlediği basın toplantısında bazı hastaların tedavisinde, onların da iznini alarak hidrosiklorokin kullandıklarını açıkladı.

Bu hastaların daha hızlı iyileştiklerini gözlemlediklerini kaydeden Seydi, Kovid-19 tedavisinde hidrosiklorokin kullanmayı sürdüreceklerini ifade etti.

Sağlık Bakanlığından yapılan açıklamada, son 24 saatte yapılan 127 testten 5'inin pozitif çıktığı belirtildi.

Son 24 saatte 10 kişinin iyileşerek taburcu olduğu kaydedilen açıklamada tedavisi süren 138 hastanın durumunun stabil olduğu aktarıldı.

Ülkede şu ana kadar 195 Kovid-19 vakası görülürken, bunlardan 55'i sağlığına kavuştu, 1'i yaşamını yitirdi, 1 kişi de vatandaşı olduğu ülkeye gönderildi.

https://www.mynet.com/senegal-korona...k-110106491059
    Panige sevk-etmedigi icin bu tur haberler kiyida kosede kaliyor.

Bir gunde,teshis edilen 5, iyilesen 10 kisi.

2. Arkadaşlar ben sanayiciyim. Keza benim ve müşterilerim ( cafeler vs ) geçen sene aynı ay 40-50 bin tl elektrik doğalgaz ödemişken , şimdi kapalı olanlarda mı bu faturaları yine ödeyecek?

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ben sanayiciyim. Keza benim ve müşterilerim ( cafeler vs ) geçen sene aynı ay 40-50 bin tl elektrik doğalgaz ödemişken , şimdi kapalı olanlarda mı bu faturaları yine ödeyecek?
    Evet sonra iadesi alınacak...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

4. Açıklamaya göre böyle anlaşılıyor, evet.

Arkadaşlar ben sanayiciyim. Keza benim ve müşterilerim ( cafeler vs ) geçen sene aynı ay 40-50 bin tl elektrik doğalgaz ödemişken , şimdi kapalı olanlarda mı bu faturaları yine ödeyecek?

5. Şimdi tekrar okudum geçen yıl değil geçmiş 3 ay diyor
    Yani siz evinizde nisanda doğalgaz hiç kullanmasanızda ocak ayı faturası ödeyeceksiniz. Bizde işin tavan olduğu dönemde ki faturaları kapalı iş yerlerimiz için ödeyeceğiz.
    Bu çok ciddi bir olay.
    Zaten 3 ay zam yok diye açıklamışlardı. 3 ay sonra zam gelip alacaklarımızında kalacağını sanmıyorum.

Şimdi tekrar okudum geçen yıl değil geçmiş 3 ay diyor
    Yani siz evinizde nisanda doğalgaz hiç kullanmasanızda ocak ayı faturası ödeyeceksiniz. Bizde işin tavan olduğu dönemde ki faturaları kapalı iş yerlerimiz için ödeyeceğiz.
    Bu çok ciddi bir olay.
    Zaten 3 ay zam yok diye açıklamışlardı. 3 ay sonra zam gelip alacaklarımızında kalacağını sanmıyorum.
    ortalama fatura deniliyor hocam, igdaşın bu uygulaması zaten hep var e-devletten kontrol edebilirsiniz, yazın 30 tl kısın 400 tl ödemek istemiyorsanız son ortalamalarınıza göre her ay atıyorum 120 tl ödüyorsunuz yıl sonu farkı hesaplasıyorsunuz ona benzer bir uygulama.

ama işletmeler için dediğiniz gibi olacaksa sıkıntı.
    men dakka dukka

7. Bence olayın bilim kurulu kararı ile ilgisi yok .

Bu özel şirketleri tüm sayaç okuyan personeli ücretsiz izine çıkartmış olmasın şakın

Okuyacak eleman yoktur belki de

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Sayfa 631/996 İlkİlk ... 131531581621629630631632633641681731 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •