Sayfa 65/996 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 513 - 520 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1. eksi enflasyon var desen inanacak çekirge, ben de fiyatı azalan 3 ürün yazayım bari..!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Bizde de az bi sey var dolar kendimi avutuyorum bora abi laf çakma degil .harbiden enflasyon yok .yazlıkta bu hafta sonu ajandama rastladım oyle ara ara fiyatları yazarim çarşı marketteki.....inan temmuzdan beri hiç bir malın fiyati artmamış. Berber 20 tl yine 20 .benzin 6.90 mis simdi daha dusuk .ayçiçek yagi 38 tl imis yine aynı.vs vs
    Temmüzdan beri hiç bir mal ve hizmetin fiyatı artmadı diyorsan...De bakalım...

İnanan var mı bilemem...

3. Isteyen inanır isteyen inanmaz 65 yaşında birinin yere düşse almayacak kadar 1.5 tl paraya cam şişede şahane niğde gazozu satılıyor bu ülkede...hafta sonu 1100 kişilik super lux lokantada yer yoktu .

4.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku

İnanan var mı bilemem...
    Hiç bir malın demiyorum.tabiki abi.. dogalgaz elektrik sut urunleri ozel hastane masraflari cok gitti...lakin ilginç şeyler oluyor bundan 10 sene once ozel okula cocuk yazdırmak zengin işiydi. Şimdi iki beyaz yakalı çalışan birinin tek aylığı ile yazdirabiliyorsun misalen ..

Bizim polisler tel örgüleri yıkmaya çalışanlara, acayip gaz bombası desteği veriyor.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku

İnanan var mı bilemem...
    hiç birin tam anlamını bilse ardından bir çok kalem sayar mı mantığına hakim birisi..?

7.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    hiç birin tam anlamını bilse ardından bir çok kalem sayar mı mantığına hakim birisi..?
    Benim not aldığım 10 kalemden hiçbirinin fiyatı artmamış..

Sanki ortağımız bu kara sinekler, buradakiler dolardan zarar edince bunların da cebinden para çıkıyor.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 65/996 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •