Sayfa 656/996 İlkİlk ... 156556606646654655656657658666706756 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 5,241 - 5,248 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Armagedon dediniz de aklıma geldi.

Biriniz topiğin girişinde erketeye yatsın, Forum Yöneticileri gelirse parolayı söylesin.

Parola : Dolar düşüyor, kaçın.
    Bu kadar çok yazarsak dikkat çekeriz birazdan gelirler zaten . Dönüşümlü, idareli yazalım.
    Ya da bi 70 lik gönderip sızmalarını bekleyelim .

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Kadim dinlerle ilgili bir kitap okuyordum . Bugün büyü işine falan daldı kitap . İsterseniz sallayayım birkaç tane . Ezberledim hepsini. Nükleere falan gerek kalmaz .
    Olur da, büyükananemin kiyamet hikayeleri aklima geldikce, simdi bile nükleerden fazla korkuyorum.

Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    Olur da, büyükananemin kiyamet hikayeleri aklima geldikce, simdi bile nükleerden fazla korkuyorum.
    Salgın hastalık,depremler ,savaş,çekirge sürüsü,bina zina çoğalması alametlerin maşallah hepsi belirdi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Bu kadar çok yazarsak dikkat çekeriz birazdan gelirler zaten ..
    Bir de yazdıklarımızı kendimiz silmeyelim. Sildiğimiz yazıları okuyabiliyorlarmış.

Silmezsek okuyamazlar.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    Ben de tırstım okurken , yoksa şeytanlardan birisini çağırıp biraz dolar ateşle diyecektim .

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Bir de yazdıklarımızı kendimiz silmeyelim. Sildiğimiz yazıları okuyabiliyorlarmış.

Silmezsek okuyamazlar.
    Dahice. Senden iyi mason olur abi . Gizlemek istediklerini insanların gözünün önüne saklıyorsun. Gel seni gizli tarikatıma alayım. Çok para var bu işte.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Salgın hastalık,depremler ,savaş,çekirge sürüsü,bina zina çoğalması alametlerin maşallah hepsi belirdi
    Rahmetlinin hikayeleri baska türlüydü.
    Korku filmleri gibi.
    En kötüsü kafani pecereden cikardigin zaman, kelleni kesecekler hikayesiydi, rüyalarima girerdi.

Dahice. Senden iyi mason olur abi . Gizlemek istediklerini insanların gözünün önüne saklıyorsun. Gel seni gizli tarikatıma alayım. Çok para var bu işte.
    Yahu o işin alayı her gün dünyada yüzlerce kez yapılıyor.Genelde özgür basın diyoruz biz ona.))))))))))))

Sayfa 656/996 İlkİlk ... 156556606646654655656657658666706756 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •