Sayfa 671/996 İlkİlk ... 171571621661669670671672673681721771 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 5,361 - 5,368 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim hocam. Ben de sizin hakkınızda çok olumlu fikirlere sahibim. Sevdiğim saydığım bir büyüğümsünüz.
    Ne diyeyim bu güzel iletiye.Sağolun sn dimitris.

Gerçi salgın sonrası senaryo kötü ama ,virüs bela ,insanlar yaşasın da memleketimizin insan kalitesine ben güveniyorum.Gavurlara benzemeyiz,aileler, dostluklar batıya benzemez,bir şekilde yardımlaşır ekonomik krizi atlatırız.

3.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Ek 24636

Ekşi maya tarifini aldığımız arkadaşın ekmeği. Dikdörgen kek kalıbında pişiriyormuş dilimlemesi daha kolay olsun diye.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hocam kalabalık aileler için bişey diyemem ama benimki gibi ben ve hanımdan oluşan iki kişilik aileler için hiç tavsiye etmem. Bi ara sağlıklı olsun diye ben de evde ekmek yapmaya başlamıştım. Çeşit çeşit unlar, değişik değişik iç malzemeler falan kullandım, kiminde çok lezzetli oldu, kiminde de lezzetsiz. Ama kesin olanları söyleyeyim. Nerden ve nasıl geldiğini anlamadığım koca bir göbek ve artan elektrik ve market faturaları. Çektiğiniz zahmet de çabası. Sonra bıraktım. İstanbul'daysanız f/p ve lezzet oranı bakımından İBB'nin tahıl ambarı ekmeği ile BİM de satılan ekşi mayalı tam buğday ve yine ekşi mayalı beyaz ekmeğini tavsiye ederim. Tabi ki masa başı iş yapan 40 yaş üstü için günde en fazla 100 gramı geçmemek şartıyla.

Bugün dükkan kiracım aradı ,malum haberi verdi bu ay kira ödeyemeyeceğim dedi,canın sağolsun dedik,diğer dükkan bir yıldır boş son kiracı çıkınca yeni kiracı çıkmadı.Yakın akrabaların dükkan batınca sıkıntı olmasın diye gerekeni yaptık.E ne oluyor zincirleme bir survıvor modu başlıyor,ben gelirim azalınca giderlerimi kısacağım mecburen falan.Herneyse ne hikayeler oluyordur ne dramlar yaşanıyordur kimbilir.Allah herkese kolaylık versin,çok zor zamanlara giriyoruz.

5. hataya salgın suriyeden gelmesi olası değil. hatta saçmalık. idlib afrin cerablus bölgesinin tek açık kapısı türkiye. eğer bir virüs geçti ise burdan oraya gider. rejim ordusu iranlı askerlerle içiçe ama özgür suriye ordusu sadece Türkiyeye bakıyor. Ülkeye avrupa amerikalı turistler, özellikle umreciler ve iran sınırındaki kaçaklardan virüs girdi.

Alıntı Originally Posted by Yenice Yazıyı Oku
    hataya salgın suriyeden gelmesi olası değil. hatta saçmalık. idlib afrin cerablus bölgesinin tek açık kapısı türkiye. eğer bir virüs geçti ise burdan oraya gider. rejim ordusu iranlı askerlerle içiçe ama özgür suriye ordusu sadece Türkiyeye bakıyor. Ülkeye avrupa amerikalı turistler, özellikle umreciler ve iran sınırındaki kaçaklardan virüs girdi.
    Virüs irana geldi irandan ırağa ordan suriyeye geçmedi mi.

Alıntı Originally Posted by Yenice Yazıyı Oku
    hataya salgın suriyeden gelmesi olası değil. hatta saçmalık. idlib afrin cerablus bölgesinin tek açık kapısı türkiye. eğer bir virüs geçti ise burdan oraya gider. rejim ordusu iranlı askerlerle içiçe ama özgür suriye ordusu sadece Türkiyeye bakıyor. Ülkeye avrupa amerikalı turistler, özellikle umreciler ve iran sınırındaki kaçaklardan virüs girdi.
    Suriye iç savaşı sırasında o kadar çok kontrolsüz virüs hataya giriş yaptı ki bir covid araya kaynamış olabilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

8.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Virüs irana geldi suriye ve bizi pas geçti yani.
    rejim suriyesi ile bizim sınır geçişimiz var mı. yada özgür suriye ordusu bölgesinin bizden başka bir yerle geçişi...

iki suriye var. birbirleri ile cephe hattı olan.

Sayfa 671/996 İlkİlk ... 171571621661669670671672673681721771 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •