Sayfa 715/996 İlkİlk ... 215615665705713714715716717725765815 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 5,713 - 5,720 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,898
    Saadet Partisi yine "kral çıplak" demiş ama anlayana tabi:

https://mobile.twitter.com/SaadetPar...31942698377218
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. Fed'in swap ve daha sonra açtığı hazine tahvili "repo" pencerelerinden yararlanamayacak ülkeler için IMF ABD'nin de desteği ile yeni bir program düzenlemek üzere. Global dolar baskısının azaltılmasına yönelik bir başka adım. Kısa vadeli bu program neticesinde temeli sağlam olarak ülkelere dolar likiditesi sağlanacak. Bizim açımızdan ise 2 noktanın netleşmesi gerek. Haberde yer alan "temeli sağlam" kelimelerinin tam olarak hangi makro ekonomik göstergeleri kast ettiği ve bu "swap"ın a- herhangi veya hangi teminatları (altın?) gerektireceği b- herhangi bir şarta bağlı olup olmayacağı. EM para birimleri sabah gelen satışın ardından toparlarken (Rand 1% üzerinde primli) TL sabah seansında gördüğü seviyelere yakın bir noktada işlem görüyor.

Bu Şekilde bir bilgi var

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Fed'in swap ve daha sonra açtığı hazine tahvili "repo" pencerelerinden yararlanamayacak ülkeler için IMF ABD'nin de desteği ile yeni bir program düzenlemek üzere. Global dolar baskısının azaltılmasına yönelik bir başka adım. Kısa vadeli bu program neticesinde temeli sağlam olarak ülkelere dolar likiditesi sağlanacak. Bizim açımızdan ise 2 noktanın netleşmesi gerek. Haberde yer alan "temeli sağlam" kelimelerinin tam olarak hangi makro ekonomik göstergeleri kast ettiği ve bu "swap"ın a- herhangi veya hangi teminatları (altın?) gerektireceği b- herhangi bir şarta bağlı olup olmayacağı. EM para birimleri sabah gelen satışın ardından toparlarken (Rand 1% üzerinde primli) TL sabah seansında gördüğü seviyelere yakın bir noktada işlem görüyor.

Bu Şekilde bir bilgi var

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Bu bilgi neden dolar TL kurunda fiyatlandirilmamis cok ilginc. Normalde boyle bir bilgi kaale alinsaydi dolar duserdi ama hala yukseliyor.

Anlamadim

s444 geri gönderilmediği sürece abd her türlü kapıyı kapatmıştır.
    abd-tr kilidi s400
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Nerde gececiler, kadehi kapan gelsin, ayık girmek yasaktır. Bu gece neyi tartışıyoruz?
    Nosce Te Ipsum ... Yatırım tavsiyesi değildir.

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Nerde gececiler, kadehi kapan gelsin, ayık girmek yasaktır. Bu gece neyi tartışıyoruz?
    Ben kaçarım ama illa tartışılacaksa konu fatih portakalın boş boğazlığı olsun. Veya 1000 lira bayram ikramiyesi ile bu kurdan dolar alınır mı ?

Ama dikkatli tartışalım. Kanun tarafında suç sayılabilecek hususlardan uzak duralım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3

8.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    İki hastanenin teslim süresi 45 gün ise .

Biz ne yapacağız daha bu süreçte Kitaplar bitiyor diziler bitiyor ne yapacağız

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 715/996 İlkİlk ... 215615665705713714715716717725765815 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •