Sayfa 725/996 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735775825 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 5,793 - 5,800 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Rusca yazilar olan bir resim
    Agaclari birseyler yemis

Himm demekki dolar artacak
    İrmak kenari kunduzlar baraj yapiyor, bundan dolar artacak diye nasil kaniya vardin?

2.  Alıntı Originally Posted by SmuraY Yazıyı Oku
    Çok kötü değil bence kilonuz karaciğer'de sorun yaratacak kadar.
    Safra kesesi problemi bizde genetik sanirim benim 30 yasinda alindi, baba tarafinda alinmayan yok gibi anne tarafinda ayni, o da karaciğere yuk bindirir mi bilmiyorum, bundan 2-3 sene once doktora gittim tahlil yapti orada karaciğer yağlanması baslamis falan dedi, diyetisyene git dedi ben gidecek zaman bulamadim, bilemiyorum belki de bir sorun yoktur sizin dediginiz gibi, babami kanserden kaybettim 6 yil once karacigerin tamami bitmişti, pankreas vs derken metastaz yapmis, ondan biraz endiseliyim.
    Aslında kanser taramasi yaptirmam da gerekiyor babamin doktoru oyle demisti ama yaptirmaya da cesaret edemedim.

3.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Safra kesesi problemi bizde genetik sanirim benim 30 yasinda alindi, baba tarafinda alinmayan yok gibi anne tarafinda ayni, o da karaciğere yuk bindirir mi bilmiyorum, bundan 2-3 sene once doktora gittim tahlil yapti orada karaciğer yağlanması baslamis falan dedi, diyetisyene git dedi ben gidecek zaman bulamadim, bilemiyorum belki de bir sorun yoktur sizin dediginiz gibi, babami kanserden kaybettim 6 yil once karacigerin tamami bitmişti, pankreas vs derken metastaz yapmis, ondan biraz endiseliyim.
    Aslında kanser taramasi yaptirmam da gerekiyor babamin doktoru oyle demisti ama yaptirmaya da cesaret edemedim.
    Dünde yazmıştım bir yakınım hepatit taşıyıcı ve olayın siroza evrilme durumu var. 2 iyi profesör ilaçların yanında karaciğer desteği için bu damlayı tavsiye etti ve yıllardır kullanıyor. Sizde bir araştırın isterseniz enginar türevi bir bitkiden yapılıyor bildiğim kadarıyla günlük destek olarak kullanabilirsiniz. Birde şeker tüketimini bırakırsanız karaciğeriniz çok rahatlayacaktır.

4.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Bişey olmaz
    Sadece aç karnuna çay kayfe nezkayfe neyim içme bide rampa yukarı vites düşür kafi

5.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    20 yaşından küçüksen, virüs taşıyorsun, sokağa çıkman yasak, 20 yaşından küçüksen ve çalışıyorsan, virüs taşımıyorsun, sokağa çıkıp, işe gidebilirsin... Bu önlemi beğeniyorsan ve beyin yaşın ikiden küçükse zaten sorun yok.

Yukarıdakini yılmaz özdil demiş

Bre beyinsiz adam beyinsiz olduğunu ben biliyordumda tescillendin
    sokağa çıkmayanlar kendilerinde virüs var da onun için mi çıkmıyorlar? bre beyinsiz.
    Tam dedim ki kitapçı aklı başında bir laf etti,
    meğer o lafı Yılmaz Özdil etmiş.

Evet kitapçı, tüm dünya ülkeleri beyinsiz, bir tek siz akıllısınız.
    Bu sizin "yaşa göre sokağa çıkma yasağı"nızı herkeş kıskandı.
    "Niye biz bunu akıl edemedik" diye başlarını duvara vuruyorlarmış.

6.  Alıntı Originally Posted by SmuraY Yazıyı Oku
    Dünde yazmıştım bir yakınım hepatit taşıyıcı ve olayın siroza evrilme durumu var. 2 iyi profesör ilaçların yanında karaciğer desteği için bu damlayı tavsiye etti ve yıllardır kullanıyor. Sizde bir araştırın isterseniz enginar türevi bir bitkiden yapılıyor bildiğim kadarıyla günlük destek olarak kullanabilirsiniz. Birde şeker tüketimini bırakırsanız karaciğeriniz çok rahatlayacaktır.
    Enginar da karaciğer temizleyici onu biliyorum.
    Esim hepatit c olduğu icin evlenmeden once bana da hepatit asisi vurdular 2 dozdu yanlis hatırlamıyorsam.

7. Neyse herkesten özür dilerim kişisel saglik problemleri ile gereksiz meşgul ettim basligi.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Günaydın forum ahalisi,jmk99,size katılıyorum,Reha Ve Bora Bey ler olmayınca burasının havası kirleniyor...
    Diğeri bende bloklu, yazılarını önemsiz buluyordum blokladım. Sadece arkadaşlar haber ederse bloğu açıyorum.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Sayfa 725/996 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735775825 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •