Sayfa 732/996 İlkİlk ... 232632682722730731732733734742782832 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 5,849 - 5,856 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

hiç düzeltme de yapmadan uçuyor maşallah Euro da öyle. Satamıyorum düşmeyecek gibi çünkü. CDS 600 altına düşmüyor. parateknik, Osman Altıntaş vb. hepsi yanıldı. Dolar düşecek dediler ama düşmüyor.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    hiç düzeltme de yapmadan uçuyor maşallah Euro da öyle. Satamıyorum düşmeyecek gibi çünkü. CDS 600 altına düşmüyor. parateknik, Osman Altıntaş vb. hepsi yanıldı. Dolar düşecek dediler ama düşmüyor.
    En ufak bir pozitif haberde sak diye 6.50 gorebiliriz

Ama o iyi haber cikmiyor bir turlu

Birde adamin sesi tv de cok titrekti dikkat ettiyseniz

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Parateknik, dolar 6 TL'ye düşecek demiş.

Bu adam ne dese çıkıyor son zamanlarda. Aldı beni de bir düşünce. Satıp alttan mı alsak?
    Bi ara satıp alttan almayı düşünüyordunuz.

Neyse biz ülkenin haline bakınca maşallah çekecek kadar sevinemiyoruz hatta üzülenler de var . Bizler dolar çıksın istemedik , bizler doların çıkacağını düşündük sadece .

4. 6.79 dan satıp 6.71 den aldım.bana kalan 3 un 1 i. Spot trade çok sakat.haksiz rekabet gibi.ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Bizler dolar çıksın istemedik , bizler doların çıkacağını düşündük sadece .
    En dogru anlatim bu gercekten.

17 martta yazılmış.

Azap, "3-4 hafta içerisinde vaka sayısının 5 bin civarında olmasını bekliyoruz. Ama bu çok kritik sayı 30 bin bile olabilir,
    Bile noktası geçtik.
    Şu anda zirvede bile olsak 50-60 bin vaka demek. Yolun nasıl gideceğini neden kimse söylemiyor. Tam tersi rakamlar her geçen gün normalleşiyor. Zira salgından insan kavramını çıkarttılar. Çevremizden duyduğumuz kadarıyla hikayeleri bilebiliyoruz. Ne yarım kalan hayatlardan haberimiz var. Ne de yaşanan trajedilerden. Gidişatı beğenmiyorum. Hastalığın kanıksanmasını ve sıradanlaşması hoşuma gitmiyor.

https://m.karar.com/bilim-kurulu-uye...iyoruz-1550044

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

saat 5 ten sonra borsa neden düştü birden

8. bu ölü rakamı 69-70 gibi tam yatay giden başka bir ülke yok, ilginç iran bile aynı nufüs ve yaş yapısına sahip 100 lerin altına nadir düşebiliyordu. İtalya vs zaten 600 düşük sayılıyor.Burada anormal olan bir durum var ama ne, çözebiliriz belki bi kaç yıl sonra.

Sayfa 732/996 İlkİlk ... 232632682722730731732733734742782832 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •