Sayfa 770/996 İlkİlk ... 270670720760768769770771772780820870 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 6,153 - 6,160 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Eeee... yalnız mı geldin.

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Namkörler, sizlerin nesebi gayrı sahih olmamanız için, kendimi yaktım yahu ben.

Azıcık vefa olsa sizler de, Migrostan 50 cl rakı, karışık meze tabağı, beyaz peynir, 1 paket Parliament cigara, temiz don getirirdiniz.

Vefalıdır bunlar dedik, alayı Vefa bozacısı çıktı.
    reha abiye gelsin.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Viopdaki ahali 3. cuma namazı, Corona, IMF ortaya karışık gidiyorlar, haaa... bir de A.K. g. yalayıcılar 10 milyon maske sayıklıyor.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Viopta kafa bulmak çok iyi sabahta kurtlu ceviz muhabbeti yaptıydık...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,898
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Viopdaki ahali 3. cuma namazı, Corona, IMF ortaya karışık gidiyorlar, haaa... bir de A.K. g. yalayıcılar 10 milyon maske sayıklıyor.
    Hoşgeldiniz hocam, bu arada dağıtılacak maskeler haftada 5 maskeden, 10 günde 5 maskeye düştü...

Tabi onu da becerebilirlerse...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bu kadın hasta olmasına rağmen şu performansı ile tüm dünya liderlerinden daha başarılı.

Merkel, "Sizlere her şeyin eski haline döneceğini ve normal hayatımıza dönebileceğimi söyleyen ilk kişi olmayı gerçekten çok isterdim. Ama maalesef bu mümkün değil" sözlerini sarf etti. Yaz döneminde koronavirüs önlemlerinin ne tür bir hale bürüneceğine ilişkin bir yorum yapmaktan kaçınan Başbakan, "Ben de bu günlerde sürekli bunu düşünüyorum" dedi.

Almanya’da koronavirüs vakalarının artış hızının azaldığı dönemde "dikkatli bir biçimde iyimser" olunabileceğini kaydeden Başbakan Merkel, "Aşı bulunana kadar virüsle birlikte yaşayacağız" mesajı verdi.

https://m.dw.com/tr/merkel-aşı-bulun...ğız/a-53080281

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    maskeler anason kokulu olacakmış, size mi özeniyorlar acaba..?

Sayfa 770/996 İlkİlk ... 270670720760768769770771772780820870 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •