Sayfa 772/996 İlkİlk ... 272672722762770771772773774782822872 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 6,169 - 6,176 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Reha hocam hoşgeldin.Özlettin kendini.Ben senin mapusa düştüğün gün forumda değildim,ondan geç haberim oldu ziyarete gelemedim,kusura bakma.
    Hoş bulduk efendim, kendim ettim kendim buldum diyelim.

Ne kusuru arkadaşlara takılıyorum, hepinizin hatırnazlığını bilirim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Bu arada habertürkte melih us diye bir hoca resmen 10 gün daha böyle gidersek 120 binli rakamlar görülür,sistem kitlenebilir sokağa çıkma yasağı şart dedi.İstanbul wuhan misali olmalı başka yolu yok,bunun nesi bekleniyor hala anlıyamıyorum cidden.Çinliler wuhanda 76 günde olayı çözdü wuhanda küçük değil ki 11 milyonluk bir şehir,istanbul da niye bu yapılmıyor hayret verici.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Hoş bulduk efendim, kendim ettim kendim buldum diyelim.

Ne kusuru arkadaşlara takılıyorum, hepinizin hatırnazlığını bilirim.
    Evet forumun çok önemli bir renginin eksik olduğunu herkes söyledi yokluğunda,okumuşsundur zaten.

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    dini bütün insanlar hadise hurafe demeye başladı.

atayizler duruma el attı allahtan

valla konuyu dolara nasıl bağladım ama.

O konuya girersek iş kopar gider 600 bin hadis 23 yıl peygamberlik, ilk zamanlarda fazla mümin de yok, her gün 71 hadis, saçmalıyorsun derler adama bir noktadan sonra.

Artı bu seçmeleri hangi yetkiyle yapmış der, yanaklarınızdan öpmem Corona var çünkü.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Bu arada habertürkte melih us diye bir hoca resmen 10 gün daha böyle gidersek 120 binli rakamlar görülür,sistem kitlenebilir sokağa çıkma yasağı şart dedi.İstanbul wuhan misali olmalı başka yolu yok,bunun nesi bekleniyor hala anlıyamıyorum cidden.Çinliler wuhanda 76 günde olayı çözdü wuhanda küçük değil ki 11 milyonluk bir şehir,istanbul da niye bu yapılmıyor hayret verici.
    Buna sebep nedir?
    (En kötü şartlarda bile 80 milyonluk toplam nüfusumuzun % 0,3 gibi bir kısmını kaybedebiliriz. Ki inşallah bu cok daha azlarda seyredeceğe benziyor).
    Peki tam bir sokağa çıkma yasağı yapılsa, yani tüm uretim ve işyerleri kapanıp bütün hayat dursa ne olacaktır?
    Herkesin, evet herkesin ihtiyacı, 80 milyonun devlet tarafından karşılanacak.
    Ayrıca tüm iş hayatı durduğundan 2-3 ay sonra herşey sıfırdan başlayamayacaktır. Çünkü keşke Bill Gates’in dediği gibi herkes aynı anda yapsa, o zaman tamam, ama sadece biz yaptığımızda çalışan ekonomiler bizim pazarlarımızı ele geçirecektir. Sadece ihracatın tekrardan toparlanması en iyi ihtimalde çok çok uzun yıllar alabilir.

https://www.medyaradar.com/cuneyd-za...haberi-2024150

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

6. cüneyt zapsu adamı deliğe süpürmeyin, paraları bağışlayın yoksa başınıza bela olur diyor..

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Buna sebep nedir?
    (En kötü şartlarda bile 80 milyonluk toplam nüfusumuzun % 0,3 gibi bir kısmını kaybedebiliriz. Ki inşallah bu cok daha azlarda seyredeceğe benziyor).
    Peki tam bir sokağa çıkma yasağı yapılsa, yani tüm uretim ve işyerleri kapanıp bütün hayat dursa ne olacaktır?
    Ayrıca tüm iş hayatı durduğundan 2-3 ay sonra herşey sıfırdan başlayamayacaktır. Çünkü keşke Bill Gates’in dediği gibi herkes aynı anda yapsa, o zaman tamam, ama sadece biz yaptığımızda çalışan ekonomiler bizim pazarlarımızı ele geçirecektir. Sadece ihracatın tekrardan toparlanması en iyi ihtimalde çok çok uzun yıllar alabilir.

VW bugün Cin'deki 33 tesisten 32'sinin ise basladigini acikladi,
    Ayni zamanda Cin'deki 2.000 satis noktalarinin acildigini aciklamisti gecenlerde.
    Paskalya tatilinden sonra yavas yavas Almanya'daki tesisleride calistirmaya baslayacaklarini duyurdular.

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Buna sebep nedir?

Binde 3 ölüm oranını nerden buldunuz.Bu hastalıkta yakalananların arasında yoğun bakım ihtiyacı olan çok oluyor,oksijen desteği ve gerekli yoğun bakım tedavisi alamayan hastalar olursa ölüm sayısı inanılmaz artabilir.İstanbulda ve çevre illerinde bu risk var.Sağlık bakanlığı türkiyenin her yerinden istenen personelin istenilen yere alınabileceğine dair genelge yayınladı.iki yeni hastanae yapılıyor 32 bin sağlık personeli alındı,izinler yasaklandı ,istifalar yasaklandı,birşeylerin geleceği biliniyor hazırlık yapılıyor.Bizdeki odak da istanbul ve çevresi olacak,bizim halka bırakılırsa bu iş kitlenir.Kimisi zaruretten kimisi cahillikten herkes dışarı çıkıyor bu iş böyle olmaz.

Sayfa 772/996 İlkİlk ... 272672722762770771772773774782822872 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •