Sayfa 773/996 İlkİlk ... 273673723763771772773774775783823873 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 6,177 - 6,184 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Ekonomi kısmına gelince bu hastalık devam ettikçe ekonomi zaten bitik.doğru olan ekonomiyi boşverip tüm gücümüzle salgınla mücadele etmemiz.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Binde 3 ölüm oranını nerden buldunuz.Bu hastalıkta yakalananların arasında yoğun bakım ihtiyacı olan çok oluyor,oksijen desteği ve gerekli yoğun bakım tedavisi alamayan hastalar olursa ölüm sayısı inanılmaz artabilir.İstanbulda ve çevre illerinde bu risk var.Sağlık bakanlığı türkiyenin her yerinden istenen personelin istenilen yere alınabileceğine dair genelge yayınladı.iki yeni hastanae yapılıyor 32 bin sağlık personeli alındı,izinler yasaklandı ,istifalar yasaklandı,birşeylerin geleceği biliniyor hazırlık yapılıyor.Bizdeki odak da istanbul ve çevresi olacak,bizim halka bırakılırsa bu iş kitlenir.Kimisi zaruretten kimisi cahillikten herkes dışarı çıkıyor bu iş böyle olmaz.
    Ben bulmadım bu arada zapsu bulmuş

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Ekonomi kısmına gelince bu hastalık devam ettikçe ekonomi zaten bitik.doğru olan ekonomiyi boşverip tüm gücümüzle salgınla mücadele etmemiz.
    Yazıyı tırnak içine almamışım. Bu cüneyd zapsunun görüşü diye iletilmiş. Bizimkilerin yaklaşımıda aşağı yukarı budur diye düşündüğümden paylaştım

O egeli ben değilim

80 milyonun binde 3 ü 240 bin ediyor,ölenler de evde oturma lüksü olmayan sokağa çıkmak zorunda bırakılan insanlar ve aileleri olacak genelde.Zapsunun kendisi, ailesi ve yedi sülalesi acaba hangi lüks villalarda karantinadadır acaba.

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Yazıyı tırnak içine almamışım. Bu cüneyd zapsunun görüşü diye iletilmiş. Bizimkilerin yaklaşımıda aşağı yukarı budur diye düşündüğümden paylaştım

Kusura bakmayın alttaki linki sonradan farkettim,bu zapsu haltetmiş,dünyada eninde sonunda karantina ilan etmiyen ülke mi kaldı.İtalya,çin,fransa ,ingiltere,yeni zelanda hepsi karantina uyguladı.Ha norveç gibi 5 milyon nüfusun olur onların ki gibi bir halkın ve paran olur o zaman karantinasız halletme olayın belki olur.

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Ben bulmadım bu arada zapsu bulmuş

Asagidaki baglantidaki analizden giderseniz %0,3'e geliyorsunuz.
    Kisaca su anda tespit edilen vakalarin %6 olabilecegi olasiligini hesaplamislar.
    Extrapolasyon yaptiginizda o rakam cikiyor.
    John Ioannidis'de Diamond Princess gemisi üzerinden yaptigi hesaplamalarda %0,025 - %0,625 arasi bir rakamin cikabileceginin varsayiminda bulunmustu.

Su andaki veriler bu orantilari dogrular gibi görünüyor.

https://www.uni-goettingen.de/en/606540.html

Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    Asagidaki baglantidaki analizden giderseniz %0,3'e geliyorsunuz.
    Kisaca su anda tespit edilen vakalarin %6 olabilecegi olasiligini hesplamislar.
    Extrapolasyon yaptiginizda o rakam cikiyor.
    John Ioannidis'de Diamond Princess gemisi üzerinden yaptigi hesaplamalarda %0,025 - %0,625 arasi bir rakamin cikabilecegini varsayiminda bulunmustu.

Su andaki veriler bu orantilari dogrular gibi görünüyor.

https://www.uni-goettingen.de/en/606540.html
    O mortalite rakamı yani tüm toplumda ölüm oranı.Fatalite yani yakalananlar arasında ölüm oranı world princess de yüzde 1 di yani 700 vakadan yedisi yani yüzde biri öldü.Bu arada o gemidekiler her gün takip edildi,tüm dünyanın gözü onların üstündeydi ve mükemmele yakın bakım gördüler.

Belarus'ta saldım çayıra yolunu seçmiş, başbakanı da benim kafadan çare 50 cl demiş.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 773/996 İlkİlk ... 273673723763771772773774775783823873 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •