Sayfa 777/996 İlkİlk ... 277677727767775776777778779787827877 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 6,209 - 6,216 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    kulislerde haftasonları sokaga cıkma yasagı yapılabılır dıye dedıkodular var. hafta sonu buyuk planlar yapmayın
    Saat 3 gibi başkan başkan konuşacak diye haber düşerse bir ihtimal şu anda öyle birşey gelmedi bana daha .

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Turizmin tuzu kuru, batmazlarsa AMK.
    O fiyatlar üzerinden devletten yardım mı isteyecekler acaba ? Hangi akla hizmet bu paraları istiyorlar.

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    O fiyatlar üzerinden devletten yardım mı isteyecekler acaba ? Hangi akla hizmet bu paraları istiyorlar.
    Bir önceki mesajinda yazmis hangi hizmet ile istediklerini

4. Konu biraz turizme kaydı
    Jollyden aldığım 12 bin tl lik iptal sigortalı tatili iptal etmiyorlar ve hediye çeki vermeye çalışıyorlar zorla. O da 2020 içi kullanımlık
    Ets vb iptallerin bedelini direk yatırdı ancak jolly kimsenin tatilini iptal etmiyor. Şikayetvar a da bakabilirsiniz..
    Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Konu biraz turizme kaydı
    Jollyden aldığım 12 bin tl lik iptal sigortalı tatili iptal etmiyorlar ve hediye çeki vermeye çalışıyorlar zorla. O da 2020 içi kullanımlık
    Ets vb iptallerin bedelini direk yatırdı ancak jolly kimsenin tatilini iptal etmiyor. Şikayetvar a da bakabilirsiniz..
    bence sizi sigorta etmediler o yuzden yan ciziyorlar

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Saat 3 gibi başkan başkan konuşacak diye haber düşerse bir ihtimal şu anda öyle birşey gelmedi bana daha .

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir
    Sonucta dedikodu bakalım yarın ne olacak. bu dedıkodularda bakanlıkta gecen dedıkodular

7.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Konu biraz turizme kaydı
    Meblağ yüksek olduğu için tüketici mahkemesi olmalı,ne demek hediye çeki falan,çocuk mu kandırıyor bunlar...

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Konu biraz turizme kaydı
    Sıgoryalı ise mahkemeye verin.yuksek sezon yerine Kasım’da tatıle mi gönderecekler.yada HD konsept degısecek aynı hizmeti alamıvaksınız...Instagramda oteller hala satış için reklamdalar.Parayı topluyorlar sonra mücbir sebep diye iade etmeyecekler...Aman dıkkat....bu sene 1000 liralık kişi bası fiyatlar 400 e iner.tekabet fazla olacağından son dakikayı bekleyin bnce eski bir truzimci olarak...ytd

Sayfa 777/996 İlkİlk ... 277677727767775776777778779787827877 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •