Sayfa 786/996 İlkİlk ... 286686736776784785786787788796836886 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 6,281 - 6,288 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Varsayalım swap hattı açıldı.

Dolar ne olur o zaman. ?

Düşer mi, yükselir mi. ?
    Doların harareti gider.
    Ama dün imf , bugün fed haberi geldi. Konu zaten 31 martta görüşülmüş. Dolayısıyla hatırlatma haberi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Usdtry 6.67890

3.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Eşiniz arkada mı oturdu

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir
    Arkaya oturmak zorunda,çocuk koltuğu var,şu an gün aşırı nöbete gittiği için,çocuğu da kayınvalide ye bırakıyoruz,önce hanımı alıyorum,eve gidip üstünü değiştiriyor,sonra çocuğu almaya gidiyoruz,bu arada Reha Bey in dediği gibi,çocuk koltuğu sağ arkada,hanım enfekte olsa,arkamda ilk öksürüğü veya sağ yanımda oturup ilk öksürmesi benim için hiç fark etmeyecektir,ancak bu mantıkla yazılacak cezayı ciddi,ciddi bu korona günlerinde mahkemeye taşırım

Tv lerde yolcu otobüsleri veya minibüsleri gösteriyor;2 li koltukta bir kişi otururken,yanındaki teklidede bir kişi oturuyor ve polis sosyal mesafe kontrolü yapıp devam et diyor,bence o olay uygulayıcının yorum hatası,bari bunda kesin kurallar içeren bir genelge yayınlasalar da,tv lerde gördüğümüz gibi kolluk güçleriyle vatandaş karşı-karşıya gelmese...ör:Maraş da vatandaşa ceza kesiliyor,benzer eylemde Adana da maske dağıtılıyor..

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Hey yavrum hey, biz enseyi boşuna karartıyoruz.

Biraz önce gördüm, ambulansta 2 erkek bir genç bayan 3 kişi, bir tek şoförde var maske o da boynunda, bir de bunlar sağlık görevlisi.
    reha abi hoşgelmişsin özlettin kendini

Saygılar

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Hey yavrum hey, biz enseyi boşuna karartıyoruz.

Biraz önce gördüm, ambulansta 2 erkek bir genç bayan 3 kişi, bir tek şoförde var maske o da boynunda, bir de bunlar sağlık görevlisi.
    Sıkıntı bir kısmı da orada zaten Reha Bey maskesiz hasta kabulu yaptığı için, genç acil personeli hastalığı kaptı,pandemi hastanesi olmayan hastaneye,öksüren hasta yatıran doktor yüzünden bir çok personel evde karantina uygulamak zorunda kaldı ve evet maalesef,hastanın test sonucu pozitif..

6.  Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    Swap hattı için ABD tahvili verip karşılığında dolar alınması söz konusu. 2014 yılında 77milyar dolar olan ABD tahvilimiz, yaşanan gerginlikler sebebi ile 2,8 milyar dolara düşmüştü.

Dolayısı ile faydalanacağımız miktar 2,8 milyar dolar ile sınırlı. Şu durumda IMF ile görüşmeler çok daha önemli.
    Belki İmf, "genç adamsın, lazım olur" diyerek cebimize 3-5 bir şeyler sıkıştırır sanıyorlar.

Sn. Watcher46 polislere bunu gösterin, iş mahkemeye intikal ederse de hakime.

Daha ayrıntılı yazardım da, yeni döndüm Mustafa beyi hoplatmayayım şimdi.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 786/996 İlkİlk ... 286686736776784785786787788796836886 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •