Sayfa 79/996 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 625 - 632 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1. son 1 ayda dolar ,euro ile ayni oranda artsaydi su an 6.5 liraydi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    son 1 ayda dolar ,euro ile ayni oranda artsaydi su an 6.5 liraydi.
    Latife yapacağım:

Son bir ayda dolar Trabzonspor ile aynı oranda artsaydı bu sabah dolar 11 lira idi...

Aksa karbon elyaf üretiyor.Karbon elyaf elektrikli arabalar için şart.Çünkü otomobilin ağırlığını azaltıyor,çok hafif ve dayanıklı bir malzeme ,elektrikli otomobillerde piller ağır,otomobilin hafif olması şart,yoksa menzil problemi oluyor.Bmw üst modellerinde karbon elyaf kullanıyor,dow aksanın fordla işbirliği var ford alt sınıf arabalarda kullanmaya başladığı zaman karbon elyaf üretimi için aksa devreye girecek.Dünyada karbon elyaf üretimi için akrilik elyaf lazım aksa hem akrilik elyafın dünyada sayılı üreticilerinden hem de karbon elyafa dönüştürebiliyor.Dow chemical ondan dow aksanın yarısına ortak oldu.Dow aksa son bilançoda nihayet kara geçti diye biliyorum.Rüzgar tribünleri,gözlükler,bisikletler vs her şeyde karbon elyaf kullanılıyor.Zamanında 6 ay boyunca bu konu ile iştigal ettim günlerce ,baya da para bağladım,ama ekmeğini yiyemedik aksanın kimbilir ilerde yeriz belki de.Her gün mutlaka takip ederim hala.Bir gün gene dalacağım kağıda da bakalım ne zaman olacak.))))))

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Dow -8.03%
    Dax vadeli -10.09%
    Tarih mi yazılıyor şu anda

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

5.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Aksa karbon elyaf üretiyor.Karbon elyaf elektrikli arabalar için şart.Çünkü otomobilin ağırlığını azaltıyor,çok hafif ve dayanıklı bir malzeme ,elektrikli otomobillerde piller ağır,otomobilin hafif olması şart,yoksa menzil problemi oluyor.Bmw üst modellerinde karbon elyaf kullanıyor,dow aksanın fordla işbirliği var ford alt sınıf arabalarda kullanmaya başladığı zaman karbon elyaf üretimi için aksa devreye girecek.Dünyada karbon elyaf üretimi için akrilik elyaf lazım aksa hem akrilik elyafın dünyada sayılı üreticilerinden hem de karbon elyafa dönüştürebiliyor.Dow chemical ondan dow aksanın yarısına ortak oldu.Dow aksa son bilançoda nihayet kara geçti diye biliyorum.Rüzgar tribünleri,gözlükler,bisikletler vs her şeyde karbon elyaf kullanılıyor.Zamanında 6 ay boyunca bu konu ile iştigal ettim günlerce ,baya da para bağladım,ama ekmeğini yiyemedik aksanın kimbilir ilerde yeriz belki de.Her gün mutlaka takip ederim hala.Bir gün gene dalacağım kağıda da bakalım ne zaman olacak.))))))
    185 Milyon lot sermaye ile 277 Milyon kazandi.

Hem %75 bedelsiz verdi, hem de 62.9 kurus nakit.

Bedelsizler Subat 2020 de hesaplara gecti, bu 62.9 kurustan yararlandilar.

Bir de adam gibi sirket, bazilari gibi bilancoyu son gune son saate birakmiyor.

Nakit kar payi odemeleri 9 Nisan 2020 gunu hesaplarda olacak.

6. Merhabalar,

Link paylaşabilir misiniz böyle bir haber yok
     Alıntı Originally Posted by dublerakı Yazıyı Oku
    Dünya Sağlık Örgütü
    #COVID19 'u bir salgın (pandemic) olarak resmen ilan etti.

@CoronaTurkey (Twitter)

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    185 Milyon lot sermaye ile 277 Milyon kazandi.

Hem %75 bedelsiz verdi, hem de 62.9 kurus nakit.

Bedelsizler Subat 2020 de hesaplara gecti, bu 62.9 kurustan yararlandilar.

Bir de adam gibi sirket, bazilari gibi bilancoyu son gune son saate birakmiyor.
    Tınaz hocam çok iyi bilirim o şirketi.Aylarca inceledim,dedim ya borsanın en sağlam kağıdıdır da, bizim borsa güvenilir değil maalesef, bence tabi.Yoksa şirketin ne kabahati var,aslında ben biraz da kardeşler arası kavga var diye de almıştım bu kardeşler birbirini denetler diye)))) Neyse bura yeri değil tınaz hocam fazla aksa ile meşgul etmeyelim topiği.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Şimdi metrobusleri otobüsleri falan ilaçlayanların kıyafetlerine dikkat ettiniz mi ,sanki karantina kliniğine girer gibi giriyorlar metrobüse kıyafetler gözlükler maskeler falan,ulan sizden on dakka önce normal vatandaş o metrobüse bindi evine ,işine gitti ya da döndü.O vatandaş hiç korunmadı.Ona ne olacak.Denebilir ki sıktıkları ilaçtan korunmak için korunuyorlar.Bu da mantıklı gelmedi,o dezenfaktanı otobüslerle çinliler tüm sokaklara sıktılar, o esnada sokaklarda insanlar vardı,uçaktan inenlerin üstüne dezenfektanı direk sıktıkları videolar var.Yani o dezenfektan insana toksik değil,korunmaya gerek yok.E sen neden o kadar korkuyorsun da personelini uzaylı gibi giydiriyorsun.İkinci aklıma yatmıyan konu bizimkiler kendi icat ettikleri testi yapıyorlar.E kardeşim memlekette coronalı insan yoksa sen testi kimin üzerinde denedin.Ha başka ülkedeki vakalarda denediysen ve bu kadar başarılı testi bulduysan bizden başka niye hiç bir ülke bizim testi kullanmıyor.Bu işler saçmalık.Bizim sağlık bakanı çok vebal alıyor.Çok zeki bir adam olduğunu CV sinden biliyorum.Ayıptır günahtır bu işleri böyle yürütmeyin ,yarın bu saçmalıklar başımıza çok bela açacak.
    İş sağlığı güvenliği açısından standart kıyafet olabilir takılmayın fazla.
    Ben vakaların gizlendiğine inanmıyorum. Bu saklanacak bir şey değil. Kaldı ki saklasanız kaybedeceğiniz şey daha büyük. Bu aralar bankalar yaşlı insan dolu promosyon nedeniyle üstelik iktidarın oy kaynağı yaşlı insanlar böyle bir riski kimse alamaz.
    Şu aşamada bu ülkenin yetiştirdiği bilim insanlarına inanmak zorundayız. Yoksa hastahanede en basit ameliyatı bile yaptıramayız.
    Yakında ilk vakamızla tanışırız diye tahmin ediyorum. 21 mart itibariyle her şeyin yoluna gireceğini umuyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 79/996 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •