Sayfa 81/996 İlkİlk ... 3171798081828391131181581 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 641 - 648 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

bitcoin altının yukselısını durdurmak ıcın cıkarılan bır uydurmaca idi..bitcoinde düşüş devam eder ise atında ciddi bir yukselıs beklenebilir

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Corona ilacımı doldurayım, hepiniz öleceniz bir ben kalacam.
    Corona ilacına buz katarsanız hastalığın semptomlarından olan yüksek ateşe de faydası olur diye düşünüyorum.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Corona ilacımı doldurayım, hepiniz öleceniz bir ben kalacam.
    Teneke peyniride etkili olabilir. Çinliler teneke peynir eksikliğinden hasta olmuş olabilir. O yüzden onu unutma abi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Corona ilacına buz katarsanız hastalığın semptomlarından olan yüksek ateşe de faydası olur diye düşünüyorum.
    Açık hava ve soğukta içmiyorsam, buzsuz Corona ilâcı içemem.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Aksa karbon elyaf üretiyor.Karbon elyaf elektrikli arabalar için şart.Çünkü otomobilin ağırlığını azaltıyor,çok hafif ve dayanıklı bir malzeme ,elektrikli otomobillerde piller ağır,otomobilin hafif olması şart,yoksa menzil problemi oluyor.Bmw üst modellerinde karbon elyaf kullanıyor,dow aksanın fordla işbirliği var ford alt sınıf arabalarda kullanmaya başladığı zaman karbon elyaf üretimi için aksa devreye girecek.Dünyada karbon elyaf üretimi için akrilik elyaf lazım aksa hem akrilik elyafın dünyada sayılı üreticilerinden hem de karbon elyafa dönüştürebiliyor.Dow chemical ondan dow aksanın yarısına ortak oldu.Dow aksa son bilançoda nihayet kara geçti diye biliyorum.Rüzgar tribünleri,gözlükler,bisikletler vs her şeyde karbon elyaf kullanılıyor.Zamanında 6 ay boyunca bu konu ile iştigal ettim günlerce ,baya da para bağladım,ama ekmeğini yiyemedik aksanın kimbilir ilerde yeriz belki de.Her gün mutlaka takip ederim hala.Bir gün gene dalacağım kağıda da bakalım ne zaman olacak.))))))
    yabancı aldı ıse somurur durur somurmenın baska yontemı bu ulkeleri

6. Bovespa % - 12,25

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Açık hava ve soğukta içmiyorsam, buzsuz Corona ilâcı içemem.
    Namınız İran'a kadar uzamış olmalı ki ; bugün haberlerde coronadan korunmak için içki içen ( sahte rakıymış) 9 kişi ölmüş dediler. Sanırım bizim bu başlığı izleyen İranlı shangil sizin yazıyı gerçek ilaç sanarak irana bildirmiş )

Corananin diğer bir ilacı da, Coronayı içen sağdaki sansürledigim abla, emme buradakilerin içi geçmiş olduğundan etkisi olmaz.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 81/996 İlkİlk ... 3171798081828391131181581 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •