Sayfa 811/996 İlkİlk ... 311711761801809810811812813821861911 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 6,481 - 6,488 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Kuşadası'nda, sokağa çıkma yasağının ilanından sonra oluşan panik ortamında yaşanan bir kazada bir kadın vefat etti.

https://twitter.com/ttahaber/status/1248730711009435653

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Doğru diyorsun sadece bizim ülkemizde değil tüm dünyada bira , tüm içeceklerin tahtını sallıyor. Son yıllarda Rusya 'da bile votka tüketimi azalıyor bira artıyor.

Bizim ülkede de rakı azalıyor ama Reha abi tek başına trendi ayakta tutmaya çalışıyor.

Ama şarap iyidir . Kendin yaparsan, istediğin tatlarda domi-sek hatta şekerli bile yapabilirsin. Hoşuna giden baharatları eklersin, rengine , kokusuna karar verirsin. Alkol oranını belirlersin . Yani kendine özel bir tarif oluşturursun.

Alkol tüketme tavsiyesi değildir. Ayran için ayran iyidir .
    Yahu sarap da icse, bu arkadas dengeyi kaciracak. Hatun bosandi zaten, bir de canindan olacak.
    Onu gectim, cok yakin bir tanidigi Urla'da sarap üretiyor. Istese, istedigi kadar verir.
    Biraz dengeli olsa yetecek, ama bagimli olmus artik.

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Kuşadası'nda, sokağa çıkma yasağının ilanından sonra oluşan panik ortamında yaşanan bir kazada bir kadın vefat etti.

https://twitter.com/ttahaber/status/1248730711009435653
    twitter daki videolarda kavga eden edene, yazıyı tam seçemedim ama balatta karakol basan bile var, bu ülke daha ne görecek dedikçe, neler görüyoruz.
    men dakka dukka

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Şampanya , Fransa'nın Champion bölgesinde yetişen üzümlerden yapılan köpüklü şaraptır. Fransa patentini almış. Farklı bölgeden toplanan üzümleri yapılan köpüklü saraba kimse şampanya diyerek piyasaya süremez.

Yani demem o ki , şampanya gibi patlıyorsa sen şarabın alasını yapıyorsun. Ama şekerli oluyordur biraz .

5.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Doğru diyorsun sadece bizim ülkemizde değil tüm dünyada bira , tüm içeceklerin tahtını sallıyor. Son yıllarda Rusya 'da bile votka tüketimi azalıyor bira artıyor.

Bizim ülkede de rakı azalıyor ama Reha abi tek başına trendi ayakta tutmaya çalışıyor.

Ama şarap iyidir . Kendin yaparsan, istediğin tatlarda domi-sek hatta şekerli bile yapabilirsin. Hoşuna giden baharatları eklersin, rengine , kokusuna karar verirsin. Alkol oranını belirlersin . Yani kendine özel bir tarif oluşturursun.

Alkol tüketme tavsiyesi değildir. Ayran için ayran iyidir .
    Bir Rus votka şişesi görmüştüm Rus bir kadın 3 boyutlu oynuyordu .

Bir düğme vardı ona basınca votka da güzeldi ama markayı unuttum

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    Yahu sarap da icse, bu arkadas dengeyi kaciracak. Hatun bosandi zaten, bir de canindan olacak.
    Onu gectim, cok yakin bir tanidigi Urla'da sarap üretiyor. Istese, istedigi kadar verir.
    Biraz dengeli olsa yetecek, ama bagimli olmus artik.
    Yav ben senin içn demiştim. Kullanmıyorum dedin ya . Kendine özel hafif bir şey yaparsan Pausteur emmiyi dinlemiş olursun diye .

7.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Hormonlara dostum. Troid bezinin çalışma durumuna, hormon durumuna. Vücudun tüm enerji kontrolü troiddedir amiyane olarak .
    Hormonları bilmiyorum ama metabolizmam yavaş çalışıyor benim demişlerdi .

Tansiyon 8 -5 kalp atışı 50 civarında oluyor genelde mesela

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    SON DAKİKA :
    Sokağa çıkma yasağı tüm yurtta coşku ile kutlanıyor halk sokaklara döküldü

https://twitter.com/ronahicetinn/sta...32370364256257

Sayfa 811/996 İlkİlk ... 311711761801809810811812813821861911 ... SonSon