Sayfa 815/996 İlkİlk ... 315715765805813814815816817825865915 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 6,513 - 6,520 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    korona virusu bayram geldi diye sevinmistir yayil babam yayil simdi
     Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Ahmetg bi bayan
    Ben erkeklerin kavgasini ayiririm
    Basima is gelcekse karismam
    Bayan isine karismam Asla ve hic
    Onun kanki eskiden liz22 idi
    O açaip ongorulu idi petrolu bildi cakilacagini yani nerdendur kimlerdendur yada kimdir bilmem Ama bence bnm gibi trakyali biri 22 plaka
    Sen takintili obsesifsen bilmem yardinci olamam
    Ben kendi pisiko sorunlarimi seyahat Edip yeni kulturler taniyip asiyom sende bul bi metot
    Kendince
    Sana uyan
    Yas bas varsa aklet iste bana ne ya
    Guzin ablamiyim
    Ahmet G. bey bu konuya ne diyeceksiniz?
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

2. Ekmek bulamayan da pasta yesin artikin....
    (Bu espri daha once yapilmis miydi !!)
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Küçük yerler de hayat yok diyenlere gelsin, bizim ekmeğimiz var ama!
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

3. Ek genelge yayinlanmis...

Ekmek almaya giderken üzerinde pijama bulunan kişiler yasaktan muaf sayılacakmış

Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

4. Tüketim harcamalarında sert düşüş.

Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) "COVID-19'un Tüketici Harcamalarına Etkisi" üzerine yaptığı ikinci araştırmanın sonuçlarına göre 3 Nisan haftasında tüketim harcamaları 13 Mart haftasına göre yüzde 34 azaldı.

https://www.dunya.com/ekonomi/tuketi...-haberi-467407

5.  Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Ekmek bulamayan da pasta yesin artikin....
    (Bu espri daha once yapilmis miydi !!)

Onu diyenin giyotinle kafası uçtu

6. Öncelikle çok geçmiş olsun. Yaşamış ve yaşıyor olduğum deneyimi sizinle paylaşmak istedim. Ankarada yaşıyorum. Çalıştığım firmada kovid hastaları olduğu için ve son zamanlarda şiddetli ökürük ve hafif nefes darlığı oluşması nedeni ile Ankara Batıkentte özel hastaneye gittim. Bu arada tamamlayıcı sigortam mevcut.
    Gün1- Doktora gittim semptomlarımı belirttim. Muayane etti. Kovid süphesi oluğunu belirtti. Akciger tomografisi ve kan tahlili istendi. Sonuçlar netleşti ve kovid testi yapmamı istedi. Test kiti bittiği için 15.00 gibi gelmemi istedi. Telefon ettim. Anladığım kadarı ile durumumun cok ciddi olmaması nedeni ile test yaptırmamaya çalıştı. Israrım ve sabah farklı şeyler söylemesi nedeni ile test yapıtmaya ikna ettim. Ancak bu sefer test kitinin yeniden bittiğini ve ertesi gün test yaptırmamı istedi.
    Gün2- Test yapıldı.
    Gün3- Test sonucu negatif çıktı. Ancak doktorun söylediği durum ilk sonuç genel olarak negatif çıkması idi. Ve tekrar test gerekebileceğini belirti. Takibe devam ettik.
    Gün 8- Öksürük geçmemesi nedeni ile tekrar doktora gitim. Testleri tekrar istedi. Ancak karşılaştığım durum testin 10 gün içinde 2. kez teste tabi tutulması hastanenin haricinde SGK tarafından karşılanmıyormuş. Karşıma ucube bir fiyat çıktı testler için 1500 TL civarı fiyat isteniyordu. Tamamlayıcı sigortam olması nedeni ile durumun üzerine gittim. Karşılanan testler (kan ve ciger tomografisi) o gün içinde yapıldı. Sonularda endişe oluşturacak bir durum görülmedi.
    Gün 11- Kovid testinin tekrar yapılması için 10. gün sonunda tekrar doktora gittim ve giriş yaptım dün test gerçekleştirildi. Sonucun çıkmasını bekliyoruz.
    Ayrıca şöyle bir durum var ki kovid testi sonuçlanması 2 ile 7 gün arasında değişebiliyor. Yani şu an ki sonuçlar aslında en iyi ihtimalle iki gün öncenin sonuçları olabilir.
    Bence test yaptırmaktan daha hızlı ve etkili olanı ciger tomografisi ve kan tahlili. Eğer bir durum var ise doktor hızlı bir şekilde tedaviye başlıyor.
    Sonuçu bekliyorum. Umarım negatiftir.

7.  Alıntı Originally Posted by ekserji Yazıyı Oku
    Öncelikle çok geçmiş olsun. Yaşamış ve yaşıyor olduğum deneyimi sizinle paylaşmak istedim. Ankarada yaşıyorum. Çalıştığım firmada kovid hastaları olduğu için ve son zamanlarda şiddetli ökürük ve hafif nefes darlığı oluşması nedeni ile Ankara Batıkentte özel hastaneye gittim. Bu arada tamamlayıcı sigortam mevcut.
    Gün1- Doktora gittim semptomlarımı belirttim. Muayane etti. Kovid süphesi oluğunu belirtti. Akciger tomografisi ve kan tahlili istendi. Sonuçlar netleşti ve kovid testi yapmamı istedi. Test kiti bittiği için 15.00 gibi gelmemi istedi. Telefon ettim. Anladığım kadarı ile durumumun cok ciddi olmaması nedeni ile test yaptırmamaya çalıştı. Israrım ve sabah farklı şeyler söylemesi nedeni ile test yapıtmaya ikna ettim. Ancak bu sefer test kitinin yeniden bittiğini ve ertesi gün test yaptırmamı istedi.
    Gün2- Test yapıldı.
    Gün3- Test sonucu negatif çıktı. Ancak doktorun söylediği durum ilk sonuç genel olarak negatif çıkması idi. Ve tekrar test gerekebileceğini belirti. Takibe devam ettik.
    Gün 8- Öksürük geçmemesi nedeni ile tekrar doktora gitim. Testleri tekrar istedi. Ancak karşılaştığım durum testin 10 gün içinde 2. kez teste tabi tutulması hastanenin haricinde SGK tarafından karşılanmıyormuş. Karşıma ucube bir fiyat çıktı testler için 1500 TL civarı fiyat isteniyordu. Tamamlayıcı sigortam olması nedeni ile durumun üzerine gittim. Karşılanan testler (kan ve ciger tomografisi) o gün içinde yapıldı. Sonularda endişe oluşturacak bir durum görülmedi.
    Gün 11- Kovid testinin tekrar yapılması için 10. gün sonunda tekrar doktora gittim ve giriş yaptım dün test gerçekleştirildi. Sonucun çıkmasını bekliyoruz.
    Ayrıca şöyle bir durum var ki kovid testi sonuçlanması 2 ile 7 gün arasında değişebiliyor. Yani şu an ki sonuçlar aslında en iyi ihtimalle iki gün öncenin sonuçları olabilir.
    Bence test yaptırmaktan daha hızlı ve etkili olanı ciger tomografisi ve kan tahlili. Eğer bir durum var ise doktor hızlı bir şekilde tedaviye başlıyor.
    Insallah negatiftir.

Yoksa sonraki mucadele eminim cok daha zorlu olacaktir.

Allah yardimciniz olsun.

8.  Alıntı Originally Posted by ekserji Yazıyı Oku
    Öncelikle çok geçmiş olsun. Yaşamış ve yaşıyor olduğum deneyimi sizinle paylaşmak istedim. Ankarada yaşıyorum. Çalıştığım firmada kovid hastaları olduğu için ve son zamanlarda şiddetli ökürük ve hafif nefes darlığı oluşması nedeni ile Ankara Batıkentte özel hastaneye gittim. Bu arada tamamlayıcı sigortam mevcut.
    Gün2- Test yapıldı.
    Geçmiş olsun,umarım en kısa sürede iyileşirsiniz..15 gün tüm yurtta karantina uygulanmasından kaçınmanın sonucunu maalesef yaşayarak göreceğiz..

Sayfa 815/996 İlkİlk ... 315715765805813814815816817825865915 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •