Sayfa 830/996 İlkİlk ... 330730780820828829830831832840880930 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 6,633 - 6,640 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    E o zaman niye ingilizce yazıyorsunuz ki
    Dedim ya, ingilizcemi ilerletmeye çalışıyorum.

2. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Karaktersiz troller baş edemeyince, korkutma yolunu seçmişler.
    Bu zaten var .

Örneğin ben iş arkadaşıma en ucuz araba Seat onu alacağım diyordu bende hiç o arabanın araması yok .

Avrupa da o fiyatın yarısı dedim yabancı bir siteden Google a girdiğimde popup reklam çıktı telefondan şu kadar Euro diye o araba diye

Alman bir yazardan kesitler: Salgının gölgesinde

Tercümeyi google teyzede yaptirdim.
    Almanca okumak isteyenler icin:
    https://www.rubikon.news/artikel/im-...n-der-pandemie

Davos projesi detayinin baglantisi.

https://www.weforum.org/reports/the-...eamless-travel

Salgının gölgesinde

Dünya Ekonomik Forumu'nun totaliter korku vizyonunun gerçeğe dönüşmesi isteniyor.

2018'in başlarında Davos'taki yıllık milyarder toplantısında, daha sonra bir “totaliter korku vizyonu” olarak sunduğum Dünya Ekonomik Forumu tarafından hava yolcularının izlenmesi için bir pilot proje devreye alındı. Şimdi yayınlanan bir takip raporu, en büyük çokuluslu şirketlerin kulübünün hükümetleri ve AB'yi bu korku vizyonunun uygulanmasına dahil etmek için özenle ve başarılı bir şekilde çalıştığını göstermektedir.

...
    Bu küresel gözetim standardını uygulamak için koşullar mükemmeldir. Şu anda World Wide Web Konsorsiyumu (W3C) tarafından geliştirilen standartlar, doğrulanabilir kimlik bilgileri ve merkezi olmayan tanımlayıcılar için kullanılacaktır. W3C, İnternet için en önemli standart belirleme kuruluşudur ve ağırlıklı olarak ABD İnternet ve telekomünikasyon şirketleri tarafından yönetilmektedir.

W3C üyeleri, Microsoft gibi çok uluslu şirketlerin ve dijital güvenlik endüstrisindeki birçok küçük şirketin küresel kimlik kontrol standartlarını geliştirmek için kurduğu Merkezi Olmayan Kimlik Vakfı'nın üyeleri ile örtüşmektedir. Burada kalabalık olan şirketler, gizli servislerin parasıyla inşa edilmemiş olsalar bile, gizli servislerle çok yakın temasları vardır. ABD Ulusal Güvenliği başından beri Know Traveler projesine dahil oldu. İlgili dijital kimlik forumlarında, bu şirketlerin temsilcileri güvenlik ajansları ve gizli servisler dünyasında üne sahip olan her şeyle buluşuyor.

İşin püf noktası, gönüllülük kurgusu, bu sistemde her devletten yarar elde etmek istediğinizde ya da sadece dijital olarak bir şey ödemek istediğiniz veri kullanımına ilişkin açık ama açık rızasıdır.
    ...
    ...
    Minority Report’dan selamlar
    Bunun tutkusu, Dünya Ekonomik Forumu'nun ilk KTDI raporunda Google yöneticisi Rob Torres'in grafiksel olarak vurgulanmış bir alıntı şeklinde belgelenmiştir:

“Teknoloji şirketleri veri madenciliği, makine öğrenimi ve yapay zeka alanında gelişmiş tahmine dayalı analitik sağlayan büyük adımlar attı. Yolcular tarafından sağlanan bilgilerle birleştiğinde, bu teknolojiler hükümetler tarafından sınırlardaki güvenlik risklerini tahmin etmek amacıyla karmaşık verileri büyük miktarlarda veriyi analiz etmek için kullanabilir. ”

Alıntı, dijital kimliğin sadece aptal insanların kandırılmasını sevdiği gibi, herkese dijital doğum belgesi veya dijital kimlik kartı aracılığıyla kim olduklarını kanıtlamak için kolay bir yol olmadığını açıkça ortaya koyuyor. Aşağıda bunu kanıtlayan başka bir kaynaktan başka bir alıntıyla karşılaşacağız.
    ...
    Hükümetler uyumlu
    ...
    Brüksel'de, SSI kısaltması geçerli olmaya başlar. İşveren örgütlerinin, sendikaların ve diğer çıkar gruplarının temsil edildiği ve "örgütlü sivil toplumu" temsil etmesi amaçlanan Avrupa Ekonomik ve Sosyal Komitesinin AB yan organı, bir Avrupa Bağımsız Egemen Kimlik Çerçevesi (eSSIF) geliştirmiştir veya - daha iyi hale getirmek için - Dünya Ekonomik Forumu'nu imzalasın. Pratik olarak Dünya Ekonomik Forumu'nun korku konseptleri ile birebirdir.
    ...
    Covid-19 önden tat veriyor
    ...
    Bu gibi durumlarda, KTDI kavramı uygulandıktan ve SSID'ye genelleştirildikten sonra, denetim otoriteleri veritabanının yalnızca test edilmiş olup olmadığını veya kendi GPS verilerinin enfekte olmuş bir kişinin yakınında mı yoksa Riskli alan kaydedilmiştir ve hareket ve hareket özgürlüğü otomatik ve keyfi olarak sınırlandırılabilir. Ve Covid-19 sayesinde, birçok insan bu totaliter fırsatları artık değerli buluyor.
    ...

4.  Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    Sayın @hkm

Bizde sıcak buhar makinesi var bekonun. Suyu sağlam kaynatıp buhar olarak veriyor. Azıcık içine de kolonya atıyorum.

Kolonyalı sıcak buharı basıp balkonda bekletiyoruz dışarıdan aldıklarımizi.

Bu sağlıklı bir yöntem midir?

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    attığınız kolonya suyla karışınca alkol oranı kaça düşüyor sizce..?
    buharın sıcaklığı tek başına etkili tabii 60 dereceyi bulması kaydıyla
    sonuçta virüse etkili olan kolonyadaki alkolün varlığı ve yeterli oranı..!!

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Dedim ya, ingilizcemi ilerletmeye çalışıyorum.
    Burası Türkçe forum, Ingilizce için;

https://www.thestudentroom.co.uk/

Rica ederim, teşekkür etmenize hiç gerek yok.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    Sayın @hkm

Bizde sıcak buhar makinesi var bekonun. Suyu sağlam kaynatıp buhar olarak veriyor. Azıcık içine de kolonya atıyorum.

Kolonyalı sıcak buharı basıp balkonda bekletiyoruz dışarıdan aldıklarımizi.

Bu sağlıklı bir yöntem midir?

Aslında mantıklı ama bence en anahtar nokta süre,süreyi uzun tutmak en güvenilir yol benim aklıma göre.ben dışarda giydiklerimi bir sandalye üstüne atıyorum balkona falan bile koymuyorum.Bir odada üç gün bırakıyorum)))))))))) Benim aklıma göre o sürede virüs ölüyor.Dördüncü gün cezası bitiyor giysilerin))))))))

7. Hisse net ailesi içindeki dostlar iyiki varsınız....

Sizleri çok seviyorum.....!!!!!!!!!!!

Belki bir çoğumuz farkınsa değiliz...

Hisse net ülkemizin en büyük değerlerinden...

çok güzel insanlar var burada bir çok zenginliğini bizlerle paylaşıyor....!!!!!!!

:

8.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    attığınız kolonya suyla karışınca alkol oranı kaça düşüyor sizce..?
    buharın sıcaklığı tek başına etkili tabii 60 dereceyi bulması kaydıyla
    sonuçta virüse etkili olan kolonyadaki alkolün varlığı ve oranı..!!
    Buhar tene temas edince deriyi kaldiracak kadar yakar vaziyette.

abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Sayfa 830/996 İlkİlk ... 330730780820828829830831832840880930 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •