Sayfa 875/996 İlkİlk ... 375775825865873874875876877885925975 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 6,993 - 7,000 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Bütün işleri yalan, dolan, dümen, düzen, Turkiye'de 50-65 yaş arası 32 milyon kişimi var!
    İyi de.. Sen de ben de bu yaş aralığındayız.

Gelmedi işte.

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Değerli üyeler,bu akşam içinde bir sıkıntı,bir karabasan hisseden yalnız ben miyim?özellikle akşam haberlerini izledikten sonra..
    Geçen günde yazdım 32 yıllık evli iyi anlaşan çiftiz, bugün market listesini unutmak yüzünden sokakta tartıştık, haaa... marketler en fazla eve 300 metredir, herkes barut gibi.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3. Boşverin maskeyi de , kıytırık toplantılar bile ertelenmişken ( odalar, borsalar, apartman genel kurulları, baro vb.) TBMM gece gündüz mesai yapıyor. Mesainin konusu ekonomi veya covid-19 la mücadele değil. AF..

Twıtter, facebook ve benzerleri için bir takım düzenlemeler geliyor. hatta watsap bile denetlenecek. O halde bu sitede artık yazmak yürek isteyecek. Cezaevleri boşalınca, yeni misafirler için şimdiden ağırlama törenleri hazırlığı başlamış. Ben artık sadece Reha kayayı okuyup geçerim, yazmam. Nasıl olsa Reha bey, kodese gönüllü ve alışkın. )

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    İyi de.. Sen de ben de bu yaş aralığındayız.

Gelmedi işte.
    Burası zaten benim dışımda sidiği koyulmuşlar topiği, bunlara da SMS gelmedi diye yazdım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5. Kampanyaya katılmadım ama onun kat ve kat fazlasını yapıyorum. Aylık 300 tl gibi yardım yaptığım oluyor. Memlekette maalesef aç çok fazla. 2023 hayal. Geçen bir vatanadaşa takıldım 2023 2053 e uzadı diye napıyon dedi. Afalladı. En fazla 1 sene daha dayanırım dedi. Hayvan yeriştiricisi. Neyse hayal satmaya devam.

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Geçen günde yazdım 32 yıllık evli iyi anlaşan çiftiz, bugün market listesini unutmak yüzünden sokakta tartıştık, haaa... marketler en fazla eve 300 metredir, herkes barut gibi.
    reha bey, yengeyle ters düşme. Kodeste temiz çamaşır ve düzenli ziyaretçi şart. yoksa gitmeyi kafaya koydun da, arkandan üzülmesinler diye yavaş yavaş kendinden soğutmak için huysuzluk mu yapıyorsun ? Kendine dikkat et. Siz bu insanlığa lazımsınız.

7.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Ons altın fiyatı 2012 Aralık ayından bu yana en yüksek seviyeleri gördü

ilk hedef 1730 lar gibi sanki. pek birşey de kalmadı zaten. bunu yazarken 1723 gördü bile.

8.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Kampanyaya katılmadım ama onun kat ve kat fazlasını yapıyorum. Aylık 300 tl gibi yardım yaptığım oluyor. Memlekette maalesef aç çok fazla. 2023 hayal. Geçen bir vatanadaşa takıldım 2023 2053 e uzadı diye napıyon dedi. Afalladı. En fazla 1 sene daha dayanırım dedi. Hayvan yeriştiricisi. Neyse hayal satmaya devam.
    Yardım söylenmez ama, burası sanal olduğundan kişiler deşifre edilmemiş sayılır. Mutlaka hepimizin yakın çevresinde (akraba, iş arkadaşı veya komşu ) gerçek anlamda mağdur insanlar vardır. şahsen , önce akrabalarıma ulaşırım. Lakin şöyle de bir anımız oldu.

dayımın oğlu, istanbul da bir fabrikada asgari ücretli işçi. Köyünde 50 dönüm toprağı ve rahmetli babasından kalan dayalı döşeli evi var. Gençlik kafasıyla ( eşinin de zoruyla ) 4 yıl oldu gurbette kirada. 5 ay önce annemi arıyor '' halacığım, fabrika kapandı 2 aydır işsizim. 10 bin tl. borç yaptım, yardımınızı bekliyorum '' diyor. Annem de beni aradı ve yardım etmemizi istedi. Ben köyünde sumu çıktı, otursaydı köyde diye söylenerek, ablasını ve eniştesini ( dürüstlüğüne güvenerek ) aradım. İşin aslını araştırınca , bu uyanığın bankadan 10 bin tl tüketici kredisi çekerek çiftlikbank mağduru olduğunu öğrendim. Bütün kredibilitesini yitirdi.

Oysa , çalıştığı halde geçinemeyen dürüst, istemeye utanan çok insan var. ALLAH kimseyi zor durumda bırakmasın.

Sayfa 875/996 İlkİlk ... 375775825865873874875876877885925975 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •