Special Days Image
Sayfa 876/996 İlkİlk ... 376776826866874875876877878886926976 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 7,001 - 7,008 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Bütün işleri yalan, dolan, dümen, düzen, Turkiye'de 50-65 yaş arası 32 milyon kişimi var!
    Telefon yoksa maske yok mu ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

2. Burdaki olay şu ben size güvenmiyorum. 10 tl istiyorlarya. Ona binaen. Bazen troller geliyor ya. Kötü ifadeler kullanıyorlar okurlarsa bizde 10 tl lik güven bırakmadıklarını anlarlar belki. Zamaninda 2006 yılı da pakistan depreminde hiçbir mülküm yokken 12 13 gr altına denk gelen bileziği eşim verdi kampanyaya. Artık bunlara 1 tl bile yok...

Geçen günde yazdım 32 yıllık evli iyi anlaşan çiftiz, bugün market listesini unutmak yüzünden sokakta tartıştık, haaa... marketler en fazla eve 300 metredir, herkes barut gibi.
    Geçen asansörde tekme yemiştiniz. Aman dikkat abi

O egeli ben değilim

Fransa-Almanya Sınırında Fransız Karşıtı Eylemler

Bazı Almanlar, Almanya sınırını geçen Fransız vatandaşlarına sözlü ve fiziksel saldırıda bulundu.

Almanlar, sınırı alışveriş yapmak ya da çalışmak amacıyla geçen Fransızlar’a
    "Corona ülkene dön," "Burada hiçbir işiniz olmaz, alışverişinizi kendi ülkenizde yapın," "Fransa'da yok mu, kendi eczanenizden alın" ve "Fransızlar defolun" şeklinde sözlerle saldırdı. Kimileri, sınırı geçen Fransız vatandaşlarına yumurta atarak fiziksel saldırıda da bulundu.

Alman Dışişleri Bakanı Heiko Maas ve sınır belediye başkanları, Fransa'dan özür diledi.

https://www.amerikaninsesi.com/a/can...i/5330725.html

O egeli ben değilim

5.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    32 milyona mesaj gitti dendi.

Hadi bir kişi iki kişi için maske istedi diyelim, 16 milyon başvuru demektir bu.

Edevlet şifresi olan 16 milyon kişi var mı bu ülkede acaba. ?
    O 32 milyonun icinde ben yokum, esim yok annem yok, eminim buradaki hic kimse yok nerde o 32 milyon?

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Geçen günde yazdım 32 yıllık evli iyi anlaşan çiftiz, bugün market listesini unutmak yüzünden sokakta tartıştık, haaa... marketler en fazla eve 300 metredir, herkes barut gibi.
    Sayın Reha Kaya,güzel ülkemizde eskiden mabada,mabad diyebilirdik,şimdi birileri çıkıyor,gözümüzün içine baka baka hayır o mabad değil başka bir güzide organımızdır diyor,sen cevap vermeye kalkarsan da vücut bütünlüğünü bozmakla suçlanıyorsun gerginlik bu yüzden ata sporumuz oldu,her şey gözümüzün önünde ama hayır öyle değil diyorlar...

Bende 32 yıllık evliyim.10 yıl aynı şirkette farklı departmanlarda çalıştık.Hiç sıkıntı yaşamadık.10 mart 2020 den bugüne evde karantina uyguluyoruz.Sanırım aynı sıkıntılar bizde de yaşanmaya başladı.Eften püften gerekçeler puff...
    Kaplumbağa hızınla gelen...tavşan hızınla gidiyor.

8. Ek 24724

Maskeler gelmeyince aile büyüklerinin el koydum .

19 tane maskem oldu .

Bu arada bu haftasonu da sokağa çıkma yasağı var yine 155 112 yi arayarak iğne yaptıran vs çıkabiliyor mu bunlar için istisna var mi hastaneye gitmek için .

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 876/996 İlkİlk ... 376776826866874875876877878886926976 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •