Sayfa 946/996 İlkİlk ... 446846896936944945946947948956 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 7,561 - 7,568 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    adamlar yerli dezenfektan ürettiler lakin üstünde anti bakteriyel yazıyor
    o kadar da bakanlar kurulunda geyiğini yaptılar, neyle uğraştıklarının haberleri yok
    eğer anti viral özelliği varsa üstüne neden yazmıyorsunuz, kullan ama coronaya etkili değil..?
    Siz yazınca biraz baktım kesin bilgim yok ama, içerikte sanki alkol şartmış gibi geldi bana.

Artık eczanedeki dezenfektana da güvenmeyeceğim, alkol sıkacağım eldivenime.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    En son 520 idi , 16’da ölüm vardı
    O dort gun onceydi ustadim

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Siz yazınca biraz baktım kesin bilgim yok ama, içerikte sanki alkol şartmış gibi geldi bana.

Artık eczanedeki dezenfektana da güvenmeyeceğim, alkol sıkacağım eldivenime.
    alkolün varlığı tek başına yeterli değil önemli olan oranı
    eğer anti viral özelliği varsa yazılmaması da önemli eksiklik
    koca bakanlar kurulunda bunun farkına varacak kimse yoksa çok yazık..

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Haaa... Bir de yarın ulusal gıdamız olan LUPPO'yu ve milli içeceğimiz COCA COLA'larımızı almayı ihmal etmeyelim.

Ayrıca erken alın gözünüzü seveyim, gece saat 11'de sokağa çıkıp, bizi Dünyaya madara etmeyin!
    Kütahya’da sokağa çıkma yasağı yok. LUPPO’yu dilediğiniz saatte alabilirsiniz.
    Bu arada;
    Milli içeceğimiz sudur. Yoğurda katarsan ayran olur, Rakıya katarsan bayram olur.

5.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    adamlar yerli dezenfektan ürettiler lakin üstünde anti bakteriyel yazıyor
    o kadar da bakanlar kurulunda geyiğini yaptılar, neyle uğraştıklarının haberleri yok
    eğer anti viral özelliği varsa üstüne neden yazmıyorsunuz, kullan ama coronaya etkili değil..?
    Sende taktin virus bakteri terimi farkina
    Uc bes virus birlesince bakteri olusuyo iste
    Dunyanin temeli milyon yildir virus vesayetine ait
    Kolonyayla maske gorunce niyeyse medya destegiyle son 3 ayda bunu yeni hatırladık
    Ayrıyetten kolonya mikrop oldurur
    Koklarsan fazla beyin hücreleri de gider

6.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Sende taktin virus bakteri terimi farkina
    Uc bes virus birlesince bakteri olusuyo iste
    Dunyanin temeli milyon yildir virus vesayetine ait
    Kolonyayla maske gorunce niyeyse medya destegiyle son 3 ayda bunu yeni hatırladık
    Ayrıyetten kolonya mikrop oldurur
    Koklarsan fazla beyin hücreleri de gider
    moruk sana burdan bir asılırım nereye gireceğini şaşırırsın, bir kaç 10 yıl geriye bile gidebilirsin..

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Amedabi sen bu işleri iyi bilirsin... Petrol fonu alak mı ne dion?
    Ticker i verirsen soylerim

Ama genelde brent veya wti i direk takip eden fon yok. Genelde fonlar futures a yatirim yapiyor ve futures expire oldukca roll edip yeni futures aliyorlar

O yuzden gercek brent ile korelasyon yok. Cok tehlikeli uzak durun. Gencken bilmiyordum bunu cok para kaybetmeden cikmistim. Sanirim USO ve UNG idi ikincisi dogal gaz

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Ticker i verirsen soylerim

Ama genelde brent veya wti i direk takip eden fon yok. Genelde fonlar futures a yatirim yapiyor ve futures expire oldukca roll edip yeni futures aliyorlar

O yuzden gercek brent ile korelasyon yok. Cok tehlikeli uzak durun. Gencken bilmiyordum bunu cok para kaybetmeden cikmistim. Sanirim USO ve UNG idi ikincisi dogal gaz
    Yine piknik tüpüne bağladık...
    Maşallah...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Sayfa 946/996 İlkİlk ... 446846896936944945946947948956 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •