Sayfa 2/996 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1. Yeni başlık hayırlı uğurlu olsun Sn. Bora Bey...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Yeni başlık hayırlı uğurlu olsun Sn. Bora Bey...
    eyvallah...

Türkiye Suriye'den vazgeçer mi?

Bence bir seçim yapmak durumunda kalsa (hani Putin'in yerinde ben olsam) Erdoğan yerine (Türkiye değil) daima ESED'i seçerim...

Geçmiş davranışlarına, ahde vefalarına, gelgitlerine bakarak.

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    eyvallah...

Türkiye Suriye'den vazgeçer mi?

Bence bir seçim yapmak durumunda kalsa (hani Putin'in yerinde ben olsam) Erdoğan yerine (Türkiye değil) daima ESED'i seçerim...

Geçmiş davranışlarına, ahde vefalarına, gelgitlerine bakarak.
    dış politikada ahde vefa vs. olmaz bunu da şahıs dışındaki herkes gayet iyi biliyor. putin'in Türkiye'ye zerre güvendiğini düşünmüyorum.
    men dakka dukka

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Rusya, cumhuriyetimizin kuruluşu öncesinde (Kurtuluş Savaşında) ve sonrasında bize ABD den ve de AB nin tüm ülkelerinden çok daha dostça yaklaşmış, yardım elini sıcakça uzatmış, ülkemizin ilk sanayi hamlesinde sanayi kuruluşlarını kurmuş, kapı bir komşumuzdur...

Stalin'in Boğazlar üzerindeki talepleri dışında cumhuriyet Türkiyesiyle düşmanca bir ilişkisini ben hatırlamıyorum.

Ha Osmanlı derseniz...O dosya uzun ve de kabarık...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by kxsr Yazıyı Oku
    dış politikada ahde vefa vs. olmaz bunu da şahıs dışındaki herkes gayet iyi biliyor. putin'in Türkiye'ye zerre güvendiğini düşünmüyorum.
    Uluslararası ilişkilerde maumaular dahil ilk şart taraf devletlerin yaptıkları anlaşmalara uymalarıdır...

Yok öyle dediğiniz gibi bir kural...

Ben olayı şahıs boyutuna çekmek istemiştim.

Devletler için kural bellidir. Aksi savaş (ekonomik dahil) nedenidir...

6. Bu işte bir iş var hisseler toprağa bakıyor satan yabancı hiç hoşuma gitmedi bu durum sanki adamlar satma için fırsat kolluyor Dow dax ve idlip süreci satış için bahane olarak kullanıyorlar gibime geldi

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Erdoğan'ın Rusya gezisinden bize yansıyacak olumsuz bir gelişme olmayacaktır...

Yani olsa da bizim haberimiz olmaz.

Olumlu ne olur derseniz: Adı konmasa da o kadar dibe vurdu ki ikili ilişkilerdeki nitelikler, bundan kötüsü zaten olmayacağı için her şey iyi kabul görecektir...

KK'nun grup toplantısında, Erdoğan'ın Rusya ziyareti için "topuğunuz kıçınızda Putin’e gidiyorsunuz.†dediğini bugün Ahmet Hakan'ın yazısından öğreniyoruz.

34 şehit verdiğimiz olaydaki Rusya parmağı ortadayken, böyle bir toplantıya Putin'in Erdoğan'a değil de mağdur durumdaki Erdoğan'ın Putin'e gitmesi yukarıdaki amiyane ifadeyi olmasa bile "uygunsuz" sıfatını hak etmektedir kanımca.

Sayfa 2/996 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •